Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zsunięta prezerwatywa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiatek2
Gość









PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znow ja panikara:)
przez ostatnie moje paniakarskie dni byles,drogi jakubie osoba ktora wiedziala zaraz po mnie i moim mezczyznie najwiecej:).Takze postanowilam i teraz poinformowac CIe,ze wszystko jest juz w porzadku i niemam juz powodow do niepokoju.Wiecej postaram sie nie panikowac.Dziekuje za wsparcie:).Buziaki:*
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 8:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agniecha19



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:19 pm    Temat postu: Czy takie zsunecie gumki jest grozne ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otoz kochlam sie z chlopakiem i on byl w gumce nie doszlo do wytrysku we mnie ale jak zeszlam z jego meskosci bo taka mielismy pozycje zobaczylam ze troszke wiecej gumki zwisa niz powinno tzn prezerwatywa byla na dlugosci jego penisa ale nie calkiem potem sprwdzilismy gumke i napompowal sie balonik ale ja teraz sie troszke boje ze moze bylo cos tego plynu a jesli jak najechlam na penisa gdzie potem nie bylo gumki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niczego nie musisz się obawiać.Głowa do góry i powodzenia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agniecha19



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje bo chyba do 8 marca kiedy powinnam dostac okres to bede miec schizy na maksa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie poczekaj do miesiączki i nie stresuj się,bo to może powodować niepotrzebne opóźnienia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A myslisz ze powinnam sie obawiac ?? czy zyc i cieszyc sie szczesciem z moim misiem bo wiem ze moge na niego liczyc ale nie chce go stresowac niepotrzebnie bo ma male problemy na uczelni
Powrót do góry
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 5:08 pm    Temat postu: Zasówająca sie prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dni plodne kochalismy sie mielismy prezerwatywe.Tyle ze na jego penisie (malym penisie) czesto ona sie zsuwa! nie do konca ale tak do polowy. Czy to moze byc grozne? Mam sie czego obawiac? Dodam ze na prezerwatywie nie bylo widac pekniec zenych ale i tak sie obawiam bo przieciez chyba nie zawsze jest widac? Dziekuje za odp!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy masz sie obawiać? hmmm no wiesz pytanie conajmniej dziwne Wink

(pomijając dalej forme w której napisano post)

Mały tzn. Penis średnio ma od 16 do 18 cm dlogości i średnice 3 do 5 cm.

Prezerwatywa powinna być zakładana podczas zwodu (w tedy gdy jest duży i gruby), i tylko w tedy Wink Myśle że nie będzie w tedy problemów z sówaniem sie.

Dobrze go podnieć to penis będize strzymał, a jeżeli on zaczyna z prezerwatywami to niech kupi sobie kilka tanich i sam sobie pozakłada, zobaczy na spokojnie jak sie w nim czuje, potem podczas igraszek mniejszy stres i dłużej może utrzymać podniecenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaaaa
Gość









PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 2:38 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no oczyywiscie ze zakladamy w czasie wzwodu... tyljkko chyba jak juz wszytsko 'wytrysnie' to sie zmniejsza nie? I dopiero wtedy jak 'wychodzi' to widze ze jest prezerwatywa zsunieta tak do polowy! Jego ma w czasie wzwodu hmm .. moze z ok 13 cm..Czy jesli nei bylo widac pekniecia i byly to dni polodne sa jakies szanse na niepowodzenia?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 3 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group