Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zsunięta prezerwatywa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, żadne objawy nie pojawiają sie natychmiast ani nie znikają natychmiast.

Jeżeli nie dzieje sie nic nowego (brak lub nowe dolegliwości) oznacza to że wszystko przebiega normalnie Smile tak jak zawsze.

Jest udowodniony związek między psychiką a objawami somatycznymi (fizycznymi) nazywa sie to somatyzacja. Dotyczy to wielu przyczyn związanych z psychiką nie tylko ciazy. Czyli część kobiet która mocno przeżywa prawdopodobną ciąże ma naprawde objawy ciązy, mimo że w niej nie jest.

Dlatego najleprzym rozwiązaniem jest zachowanie spokoju - rozumiem że nie jest to łatwe, osobiście wiem co sie w tedy dzieje bo raz moja partnerka przeżywała takowe prawie żę lęki przed niechcianą ciążą. "To co było widać to była tylko cześć tego co przeżywałam w środku, wiem zę było to okropne" powiedziała po jakimś czasie. Zachowując w miare spokój unikniesz różnych dziwnych(nie wiadomo skąd mogących być niepokojącymi ae zarówno normalnymi) objawów i niepokojów.

Wspomniałaś o swoim partnerze z tego co czytałem to nie zstawił Cie na "lodzie", co mu sie chwali (mało sie czyta na foru o odpowiedzialnych MĘŻCZYZNACH) więc zawsze lubie podkreślić to Wink Poprozmawiaj z nim spokojnie o tym co Cie trapi, czego sie obawiasz. Polączenie wiedzy z taką rozmową daje ulge. Bo z tego co czytam to nie chodzi tutaj o jakies dolegliwości fizyczne ale o ludzką obawe, która zdaża sie każdemu Smile i jest jak najbardziej zrozumiała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze ze podkreslasz bo to wazne.Nie zostawil mnie"na lodzie",wrecz przeciwnie,biegal do apteki po testy itp,chocc sam pewien jest ze nie ma takiego prawdopodobienstwa lub jest ono bardzo male,chce mnie uspokoic wiec zaciagnal porad u znajomych,kupowal test itp itd.Wszystko wskazuje na to ze bedzie ok,ale na wszelki wypadek,jesli sie uda to odwiedze jutro ginekologa(i tak mialam isc na wizte kontrolna) i dowiem sie juz dokladniej co i jakJesli bedzie trzeba to byc moze dostane recepte na taabletke"po".Musze przyznac ze pierwszy raz korzystam z takiego forum i pierwszy raz spotkalam tak sympatycznych ludzi,pozdrawiam:*

partner wie o wszystkich obawach i pozdrawia rowniez:).Wspolnie probujemy jakos rozwiazac problem.PIsales ze jesli nie dzieje sie nic nowego nei mam sie o co martwic.Ale jakie dolegliwosci moglyby nastapic lub jakie zmiany moglyby zajsc w dwa dni po zblizeniu?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No we dwa dni po zbliżeniu to nie wystepują Wink za wcześnie, tak po tygodniu w wypadku bardzo wrażliwego oraganizmu. Zazwyczaj gdzieś tak 2-4 tygodnie.

A dokładnie jakie objawy w jakim czasie (oczywiście oriętacyjnie) i co może być innym powodem niż ciąża konkretnych objawów znajdziecie w temacie:

http://www.biomedical.pl/forum/objawy-ciazy-vt233.html

Takie osoby jak Ty odbudowywują wiare w ludzi. Bo gdy sie czyta te czasem błagania o jakąś informacje dziewczyn które piszą tak jak były by pozostawione same sobie to idzie sie załamać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje:).Na cale szczescie mam na kim polegac.Wiem ze juz wyczerpalam limit pytan ale mysle o tym niestety ciagle(choc wiem ze nie powinnam) i chcialam jeszcze o cos zapytac.PIsales ze kazda prezerwatywa zawiera srodek plemnikobojczy.TYmczasem to jest prezerwatywa ktorej uzylismy

http://www.prezerwatywy.abc24.pl/default.asp?kat=137&klucz=&wlk=&nr_str=2&r=
nie jest tutaj wyszczegolnione ze posiada srodek plemnikobojczy,.Myslalam ze dlatego o tym nie pisza,bo taki srodek tak jak pisales jest w kazdej prezerwatywie,ale zobacz:

http://www.prezerwatywy.abc24.pl/default.asp?kat=137&pro=195

tu jednak jest to wyszczegolnione.I co teraz..?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj nie ma limity pytań Smile

Wyszczególniają ponieważ jest przepis który mówi że musi być napisane czytelnie i w odpowiednim języku z jakiego rodzaju materiały jest zrobiony dany środek antykoncepcyjny oraz co zawiera Smile

Na kazdym opakwaniu pisze jaka to jest prezerwatywa i jakie środki zawiera - w tym wypadku pelmnikobójczy i opuźniający wytrysk.

powinno też pisać co to jest za środek. Nazwa farmakologiczna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj chyba nadal nei kumam;/.chodzi mi o to,dlaczego w jednej jest wyszczegolnione ze jest ze srodkiem plemnikobojczym a w drugiej nie,skoro obydwie teoretycznie ten srodek zawieraja?ja uzywalam niestety tej,gdzie nie ma wyszczegolnionego...


P.SMOwia na mnie"panikara"Razz
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na reklamie w necie nie ma, ale na pakwaniu powinno być Smile sprawdz na opakowaniu.

A co do paniki, no zdaża sie poprostu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki..na opakowaniu pisze to co w necie ale moj mezczyzna mowi ze na ulotce pisalo ze jest ze srodkiem plemnikobojczym.Tyle ze ulotke zgubil a ja blam sie czy mu sie nie pomylilo,dlatego pytalam,pozdrawiam,na dzisiaj chyba koniec pytan,chyba ze cos mnie bedzie w nocy jeszcze nurtowalo;)
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a 3 dni przed miesiączką to tez okres niepłodny Confused Question
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 09, 2006 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Strona 2 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group