Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zsunięta prezerwatywa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 6:01 pm    Temat postu: Zsuwanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WItam!
Chcialabym sie dowiedziec czy to normalne jak chlopakowi zsuwa sie prezerwatywa po stosunku. Tzn dokladnie mowiac kiedy wyjmuje penisa z prezerwatywa po stosunku ( przewaznie tak z 5-10 sekund po szczytowaniu) jest ona obsunieta z czlonka. Nie calkowicie jednak tak ze zwisa ona wraz ze sperma okolo 2-5 cm.

Stosujemy z prezerwatywa globulki Patenexu.

Mam jesszcze jedno pytania a mianowicie po stosunku z chlopakiem mam na wargach sromowych biala wydzieline. Jest ona przewaznie gesta i biala. Czy to moze byc srodek plemnikobojczy z prezerwatywy?

Ostatnie pytanie dotyczy sluzu. Ostatnio jest ona baardzo gesty bialy i lepki. Niczym pasta do zebow Smile
Nie wiem czy to moze reszta globulek? Tyle ze to jest np na drugho dzien jeszcze tak.

Prosze za pomoc i dziekuje ze wszelkie odpowiedzi Smile
POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak to jest normalne ponieważ sperma jednak troche waży i zawsze po wytrysku jest ona jakby obciążona spermą...to naturalne i normalne, jak najbardziej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lewypl



Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 11:53 pm    Temat postu: Zsunięta prezerwatywa pozostaje w Ciele Kobiety Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jedna z moich kolezanek ma wydaje mi sie spory problem podczas stosunku z chłopakiem obsuneła im sie prezerwatywa jednak ze prezerwatywa pozostała w jej pochwie i dalej tam siedzi.. Co ona powinna zrobic ?? Ja jej odrazu zaleciłem wizyte u ginekologa ale moze wiecie jak wybrnac z takiej sytuacji jak jie pozbyc tej prezerwatywy ?? Pozdrawiam i Licze na szybka odpowiedz .. TO bardzo wazne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ona jest niepowazna? natychmiast niech idzie do ginekologa!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można by spróbować delikatnie 2 paluszkami wyciągnąć ją, lecz jeżeli jest ona za głęboko bądz stres jest zbyd duży i nie wychodzi to należy udać sie do ginekologa.

Pozostawienie prezerwatywy przez dłuższy czas w pochwie moze skutkować infekcją bąć stanem zapalnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia111



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 8:07 pm    Temat postu: spadnieta gumka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam na imie aga i mam bardzo wazne pytanie... ja i mój chlopak tydzien temu uprawialismy seks i gdy wyciagnal penisa z pochwy spadla gumka a nie zauwazylismy tego.. Sad a pozniej jeszcze piescil moje okolice imtymne penisem ale bez gumki....strasznie panikuje i porosze was pomozcie mi bo mysle tylko o jednym...czekam na szybka odpowiedz!! czy jest mozliwe ze doszlo do zaplodnieniua?? bo tego boje sie najbardziej pomozcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bea12



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 1:11 am    Temat postu: prezerwatywa, wpadka, porada ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorki, że zakładam nowy temat.

Zaczne od tego że wczoraj kochałam się z moim chłopakiem i niestety po zakończeniu stosunku prezerwatywa zostala w środku w pochwie. Udało mi się ją wydostać ale naprawde ciężko mi powiedzieć ile nasienia zostało w środku. Stąd moje obawy.

Moj ostatni okres miałam 16.06 wiec biorac pod uwage najkrótszy moj cykl 28 dni to miesiaczke powinnam dostać 13.07.

Cały wypadek wydarzył się właśnie 13 -go. Miesiaczki mam nieregularne co 28 dni, 33, 29 i 30 dni . Tak to wyglądało w ciągu ostatnich miesięcy.

Jak pisze tego posta okresu dalej nie mam i nie wiem moze to moja psychika. Czy jest jakies zagrożenie ze moge byc w ciazy ? Bo według mnie raczej nie - na 1 lub kilka dni przed okresem.

Dodatkowo chciałam dzisiaj wziąść zapobiegawczo (wyczytałam na necie) tabletki antykoncepcyjne Yasmin. Ale nie wiem czy ma sens i ile mam ich połknąc ? dwie ? I jutro kolejne dwie ? Czy to ma sens ?
Teraz mija prawie doba od stosunku. Prosze o porade i wyrozumiałośc dla chaotycznego posta Smile

Dodam, ż enie mam przekonania do tabletek i do tej pory nie używałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Abmer
Gość









PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 11:30 am    Temat postu: Bez paniki!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest zawze, kiedy się współżyje ale... myślę, że w Twoim przypadku jest ono raczej niewielkie. Zapomnij o braniu pigułek (i to 2 na raz!!). Nie ma to najmniejszego sensu, bo antykoncepcja hormonalna działa prawidłowo tylko, kiedy stosujesz ją codziennie i PRAWIDłOWO. Nic Ci to nie da, a możesz sobie bardzo zaszkodzić. Proponuję nie panikować i nie nakręcać sie niepotrzebnie, bo taki stres może tylko jeszcze bardziej opóźnić okres. Zaczniesz się martwić, kiedy będzie się spóźniał tydzień, choć i wtedy ciąża nie jest pewna. Głowa do góry.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Powrót do góry
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napisalas ze masz nieregularne miesiaczki wiec jak to wyliczylas dzien w w ktorym masz dostac okres, mogl sie po prostu przesunac. dodatkowo stres tez pewnie ma wplyw na to opoznienie. co do brania tabletek antykoncepcyjnych to to jest zupelnie be sensu teraz trzebabylo wczesniej myslec. od wpadki ma sie 72 godziny na skontaktowanie sie z lekazem ginekologiem ktory przepisze ci pigulke ktora zapobiega wpadkom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bea12



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za pomoc Smile okres dostałam.

Co do tabletek anty to chodziło mi bardziej o antykoncepcje awaryjną do której stosuje sie zwykłe tabletki. Metoda Yuzpe czyli :

'' Lekarze radzą, że w nagłych przypadkach można wykorzystać dotychczasowe antykoncepcyjne doustne pigułki hormonalne (w Polsce - np. Gravistat, Ovidon, Microgynon, Rigevidon, Marvelon, Mercilon, Cilest, Diane 35, Femoden, Minisiston, Triguilar, Triregol; na Zachodzie - np. Alesse, Trivora, Levora, Triphasil) i użyć ich zwiększonej dawki, która spełni rolę antykoncepcji awaryjnej.''


No ale niestety yasmin sie do tego nienadaje. Własnie o to pytałam. Owszem źle sformułowałam pytanie.

W każdym razie dzięki za odpowiedzi i ratunek Smile
POzdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 4 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group