Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 2:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. praktycznie też, jeśli zacznie stosować w 1dc
2. tak
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiosenkaa1234



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu ( kilka dni) biore przepisane mi tabletki antykoncepcyjne Yassminelle czy kts moze mi cos na ich temat co kolwiek napisac...jak bardzo sa biezpieczne i po jakim czasie mozna swobodnie kochac sie bez innych srodkow zabezpieczajacych...?


Przyłączyłam dopokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od 1 tabletki. sa w porzadku, sama je bralam :')
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
farelka17



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mam pytanie. Zaczęłam brać tabletki yasminelle(są to pierwsze tabletki antykoncepcyjne w moim życiu).. wczoraj wieczorem wzięłam szóstą.. Zazwyczaj okres trwał u mnie ok.5dni niestety dzisiaj mija siódmy a okres skończyć się nie chce.. Nigdy nie miałam "plamień" ale strasznie się boje, że to może być to. I dlatego chciałam się zapytać,czy może któraś z was była w takiej sytuacji, że po prostu okres dłużej trwał przy pierwszym blistrze.. Proszę pomóżcie!! (Dodam także, że żadnych bólów głowy, nudności nie mam. Nic mi nie jest. Czuje się świetnie!)
Co to może być?! ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie. Wszystko jest ok.

To krwawienie jest silne, czy raczej skąpe przypominające plamienie?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
siloe262



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mam pewien problem. Biore tabletki antykonceypcyjne Yasminelle od pazdziernika. nigdy nie zapomnialam o zadnej tabletce, nie wymiotowalam po nich itd. z partnerem zazwyczaj kochamy sie w prezerwatywie, ale ostatnio byl moze z 4 razy stosunek przerywany. 1 lutego mialam okres, teraz mam miec 1 marca, ale od kilku dni mam dziwne uczucie w brzuchu jakby byl pusty;> i czasem przechodza mnie skurcze miesiaczkowe, ale to za wczesnie na okres... co sie ze mna dzieje? powinnam isc do ginekologa?


Przyłączyłam do pokrewnego tematu. Przeczytaj regulamin forum. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno to nie ciąża.
a czemu stosujecie prezerwatywy?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AniusiaxD_18



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Skarszewy
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:15 pm    Temat postu: czy bede w ciazy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej od niedawna biorę tabletki anty Yasminelle.mam takie pytanie po pierwszym tygodniu brania tabletek zaczęłam współżyć z moim chłopakiem bez żadnego innego zabezpieczenia myślicie ze mogłam zajść w ciąże??


Przyłączyłam do pokrewnego.

NIE ZAKŁADAJ NOWYCH TEMATÓW JEŚLI ISTNIEJĄ JUŻ POKREWNE. PRZECZYTAJ REGULAMIN FORUM! / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AniusiaxD_18



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Skarszewy
PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proszę pomóżcie mi , za tydzień będę robić 7-dniowa przerwę i boje się ze miesiączka nie wystąpi ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 6 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group