Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz współżyć. Krwawienie będzie Ci towarzyszyło do skończenia pierwszego opakowania tabletek, a może i troszeczkę dłużej.
Nic się nie martw, to jest normalne.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka_19



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje bardzo za odp, bardzo mnie to uspokoiło,

pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka_19



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 9:43 am    Temat postu: Yasminelle zamiana na Yasmin? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przez ostatni cykl bralam tabl Yasminelle i teraz mam miesieczna przerwa (dodam ze te tabl to pierwsze moje jakie bralam) i czy moglabym zmienic na Yasmin, bo podobno po nich sie nie tyje, czy to prawda? ile one kosztuja? i czy taka zmiana tabl moze jakos zaszkodzic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Roxanka_19 a czy te obecne jakos zle wpływaja na wage,cere itp?
Nie wiadomo czy te 2gie beda lepsze. Lekarz musi zadecydowac o tym Wink takze przejdz sie i zapytaj o wszystko. Moim zdaniem jesli te co bierzesz sa dobre to nie zmieniaj Razz Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka_19



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem tak, cera jaka byla taka jest Very Happy , waga troszeczke mi sie przytylo, a nie mialam zadnych innych dolegliwosci, bardzo dobrze sie czułam Wink Wind_of_hope masz racje, skoro te tabl mi służą to na razie nie będe zmieniać, bo nie wiadomo jak na tamte zareaguje organizm Exclamation

dziekuje za odpowiedz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mysle,ze jesli czujesz sie dobrze po tamtych tabletkach to nie ma potrzeby ich zmiany,ale oczywiscie mozesz przedyskutowac to z lekarzem.Ja akurat biore yasmin juz od ponad 1,5 roku i uwazam ze sa swietne,nie mam zadnych skutkow ubocznych,nie przytylam ani grama i czuje sie po nich super.A cena to ok 37 zl za opakowanie.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
perla30



Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 1:45 pm    Temat postu: yasminelle Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie ..ktore tabletki sa lepsz yasmin czy yasminelle ...?Chodzi mi przedewszystkim po których ...nie przytyje ...?Chcę pójśc do gin. i poprosic o przypisanie .....ale mam dylemat ..na które sie zdecydowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja kumpela stosuje yasminelle i nieprzytyła jak dlamnie to zależy od organizmu czy przytyjesz... poza tym ponoć po yasminelle się nietyje ale wiesz różnie to bywa ale mogą być problemy z cerą na początku i mogą troszke piersi urosnąć Laughing
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak wyżej ktoś napisał: zależy od organizmu i dobrania tabletek czy się tyje czy nie.

Ja wybrałabym yasminelle - ponieważ mają najmniejszą dawkę hormonów z dostępnych tabletek antykoncepcyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja biore Yasmin juz prawie 2 lata i nie przytylam ani grama,problemow z cera nie mam zadnych,jednym slowem jak dla mnie Yasmin sa super. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 30, 31, 32  Następny
Strona 2 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group