Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 1:21 pm    Temat postu: Yasminelle - Pytania -Zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ponoć mają wejść na rynek od marca, ginekolog dała mojej dziewczynie próbke, robi je firma schering ale gdzieś na tym forum czytałem że jakieś tabletki Yasmin są tabletkami śmierci a te mają bardzo podobną nazwe i chciałem zapytać czyn ie wiecie coś na ich temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yasmin to są chyba normalne tabletki antykoncepcyjne.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli doczytałeś tamten temat, to ktoś owszem rzucił takie hasło, lecz niestety nie podał żadnego faktu czy też argumętu aby tak twierdzić, więc tamta teza jest tak samo prawdziwa jak ta że marsjanie to zielone ludki o wzroście 140 cm Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 12:05 pm    Temat postu: Tabletki Yasminelle - o ilu dniach mogą być skuteczne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ulotce napisali że już od 1 tabletki jest sie chronionym, a jaka jest prawda? po ilu dniach można współrzyć spokojnie że sie nie zajdzie w ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeważnie jest tak ( a przynajmniej powinnobyć) jak napisali w ulotce. Ale 100% pewności nie będziesz mieć nigdy, bo nie ma 100% zabezpieczenia przed ciążą.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wie ktoś cośo tym jeszcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiem tyle ze owszem ma sie juz ochrone od pierwszej tabletki ale najelepiej jest wspolzyc po pierwszym opakowaniu bez dodatkowych zabezpieczen Smile a 100% pewnosci nige nie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olcia



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt nigdy nie ma 100% pewnosci i sie troszke zawsze chyba bede o to obawiac bo to sa moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne.Czy ktorejs z Was pogorszyla sie moze cera??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olcia



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wlasnie bede uzywac yasminelle i mysle ze bedzie wszystko okej:d maja mala dawke hormonow wiec watpie ze jakos mialy by zagrozic w sposob smiertelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka_19



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 7:10 pm    Temat postu: yasminelle - ciagłe krwawienia a współżycie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich.

Byłam u ginekolog przepisała mi yasminelle, zaczełam je brac z pierwszym dniem okresu (pierwsze moje tabl anty w zyciu) i juz biore 14 tabl i nadal plamie, mimo tego czy mogę współżyć z chłopakiem? czy to krwawienie to jest normalne?

Dziękuje za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 1 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group