Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Urologia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarzynnka2106



Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic prócz bakterii w moczu nie wykryto u mnie. Na ból nerek też się nie skarżę. USG nie robiłam... bo w sumie nie widzę potrzeby. Nerki mam podobno zdrowe. Ale dziękuję za radę i skorzystam z niej na pewno:)
Pozdrawiam ciepło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bobuczek



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 8:26 pm    Temat postu: Problemy z mikcja-byc moze z prostata Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jesli pozwolicie, to podlacze sie do tematu.Mam nadzieje, ze nie namieszam.Mam powazne problemy z mikcja, pecherzem, jadrami, sam juz nie wiem co jest.Mam 29 lat i czas by wziac sie za to.Zaczelo sie wieki temu-w podstawowce, zaciskalem nogi, powstrzymujac stolec-nie wiem dlaczego.Z wiekiem zaczalem odczuwac problemy z oddawaniem moczu(uczucie parcia na pecherz, slaby strumien, czekanie na mikcje itp) i cos nie tak z jadrem-lewym.W szkole sredniej poszedlem do urologazbadac bolace jadro.Okazalo sie, ze mam zylaki powrozka, ktore zoperowalem po dlugim czasie od wykrycia-mniej wiecej 4 lata temu.Po ich operacji wdal mi sie wodniak jadra.Pol roku po zylakach zoperowano wodniaka jadra.Po jakims czasie znow wdal mi sie wodniak, zoperowalem go poraz 2 w tamtym roku we wrzesniu.Oczywiscie w miedzy czasie bylem u kilku urologow w roznych miastach.Oczywiscie moj lekarz, ktory operowal mnie w moim miescie mowil, ze mam urojenia, ze wszystko gra itd.Zbadal mi prostate i stwierdzil lagodny przerost jakies 2 lata temu.Przed zabiegiem wodniaka w tamtym roku zrobilem urodynamike i lekarz tez niebardzo wiedzial co jest.Stwierdzil, ze wielkiego zalegania nie ma, ze cos tam mi sie zweza, w momencie kiedy nie powinno.Powiedzialem ze mam zespol jelita drazliwego i opowiedzialem historie o powstrzymywaniu stolc, wiec stwierdzil ze to moglo miec wplyw na to i z psychika tez.Kazal mi gwizdac podczas sikania i tyle.problemu nie rozwialal, ja sobie zaczynam wkrecac raka.Oczytalem sie o masturbacji, czestym seksie, bolu kregoslupa i innych dolegliwosciach i pasuje mi to jak ulal, ze mam raka i umre niedlugo.Tak sobie wkrecilem, ze zglupieje.Mam zone i 4 lotniego syna, bardzo chce zyc.Na domiar zlego tyzien temu dopadl mnie bol z boku i jadra.Po wizycie u urol, stwierdzil zapalenie jadra, dal antybiotyk itd.Postraszyl usunieciem najadrza itd.Zyje w takim stresie,ze bez tego raka chyba fikne.Jadro nadal boli, ja czytam o tych sprawach, wkrecam sobie, nie wiem jak mam zyc.Do tego mam zylaki odbytu, bo pojawia sie na papierze czasami odrobina plamki krwi.Juz 2 razy wymieklem przed kolanoskopia, ale musze sie odwazyc.Szukam takiej poradni, gdzie zrobia mi to pod narkoza, na spiaco, zeby przespac ten stres.Prosze o pomoc, o namiar o dobrego specjaliste urologa, ktory zajmie sie mna, jak czlonkiem rodziny, ytlumaczy, zbada, pokieruje i wyleczy.Mam dosyc sluchania od mojego lekarza glupot i zbywania mnie.Mieszkam w woj mazowieckim-100km od Warszawy, w str Olsztyna.Jesli ktos wie o prawdziwym lekarzu-prosze o pomoc.Jakas pani Gidaniopa czy podobnie w Warszawie chyba jest super, ale nie moge nic znalezc.Dzieki z gory za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszeczka06



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 3:54 pm    Temat postu: problem z pecherzem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! gdy dzis rano wstalam i sie wysikalam zaczal mnie strasznie bolec pecherz musialam co chwila chodzic do w-c. Pozniej zauwazylam ze sikam razem z krwia , chodz tej krwi nie bylo duzo. Polezalam pare minut w wannie w cieplej wodzie po czym pieczenie przy chodzeniu ustalo i nie musze siedziec co chwila w w-c. Ale wciaz przy sikaniu mam niewielka ilosc krwi i troche mnie boli:( bylam w aptece i kupilam Urinal. nie wiem co mam robic Sad udac sie do lakarza? czy to cos powaznego? prosze o odpisanie jak najszybciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnaś pójść do lekarza, zeby przepisał furaginum lub antybiotyk. na razie grzej podbrzusze i nerki, pij duzo wody z cytryną, żurawinowych herbatek, dużo sikaj, możesz przemywać wacikiem okolice cewki roztworem tantum rosa, można też kupic lacibios femina, który chroni zarówno uklad płciowy jak i moczowy. ale i tak i tak przydałby się jakiś lek.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszeczka06



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! ponownie. dziekuje za rade Smile lecz po tym moim poscie przestalam sikac krwia i przestalo mnie bolec. nadal pije duzo wody z cytryna i robilam nasady z rumianka wiec dzisiaj sie juz dobrze czuje. wiec chyba poczekam z ta wizyta u lekarza, czy raczej powinnam pojsc???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłoby dobrze zrobić usg skierowane na układ wydalniczy (nerki, moczowody,pęcherz).

Możesz kupić w aptece urosept i rowatinex. Są to preparaty dostępne bez recepty. Powinny pomóc na dłużej Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
enkidu



Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
mam problem i nie wiem co to jest... a dokładnie sikam krwią po erekcji nie wiem co mam robić narazie czekam aż "może" przejdzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie czekaj tylko idź do lekarza.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
enkidu



Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy może wiesz który narząd może być chory i jakie mogą by tego przyczyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro krew występuje podczas oddawania moczu to zapewne układ moczowy (nerki, pęcherz itd).

Odczuwasz jakieś bóle w okolicach lędźwi, lub podczas oddawania moczu? Chodzisz częściej do toalety? Odczuwasz parcie na mocz, lecz nie możesz go oddać?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 9 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group