Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Urologia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lieue



Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 10:51 pm    Temat postu: czeste oddawanie moczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
Prosze o poradę. Problem polega na zbyt częstym oddawaniu moczu. obojetnie czy dużo czy mało piję. tzn średnio co 2 godziny musze skorzystać z toalety. jest to uciażliwe ponadto jeśli długo wstrzymuje mocz po oddaniu czuję silny bol w brzuchu. Mocz jest nieraz w ciągu dnia jak woda a nieraz az ciemnobrązowy.
ostatnio miałam badania ogolne moczu do pracy i wyszły ok.

Przenoszę / Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio to znaczy kiedy?
czy wtedy też te problemy się zdarzały?
warto jeszcze raz przebadać mocz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Antoni



Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 4:38 pm    Temat postu: Tu prostata Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co oznzcza termin z badania tomografu komputerowego prostaty
"Ewidentnych cech Tu nie uwidoczniono"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam kilka sprawdzonych sposobów na problemy z pęcherzem: ciepły termofor, długa kurtka i sweter zimą - żeby było ciepło, do tego sporo herbaty żurawinowej, soku żurawinowego i kapsułki Prouro z żurawiną i wit.C. A jak już zapalenie pęcherza zaatakuje, to najlepsza jest stara sprawdzona Furagina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iza_joa
Zbanowany


Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może być spowodowane piciem duzej liości płynów. A nie chorobą nerek. xd Jeśli mocz jest normalny rano czyli zółty a poźniej biały lub lekko zółty to nic ci nie jest jesli natomiast jest cały czas biały nie zaleznie od tego co robisz to idź do lekarza. [reklama] Nic ci nie jest poprostu dużo pijesz płynów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prost20



Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udaj się do urologa z takimi sprawami nie ma żartów. Trzeba dbać o klejnoty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krychaa napisał:
ja mam kilka sprawdzonych sposobów na problemy z pęcherzem: ciepły termofor, długa kurtka i sweter zimą - żeby było ciepło, do tego sporo herbaty żurawinowej, soku żurawinowego i kapsułki Prouro z żurawiną i wit.C. A jak już zapalenie pęcherza zaatakuje, to najlepsza jest stara sprawdzona Furagina.

gdzieś ostatnio czytałam, że samo picie soku z żurawiny czy herbaty w ogóle nic nie daje, jeżeli chodzi o zakażenia układu moczowego, to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group