Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Urologia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
enkidu



Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to chodzi ze czuje się w porządku nic mnie nie boli nie piecze chodzę normalnie do toalety i wydalam krwi z moczem za każdym razem a wyłącznie po erekcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tym bardziej idź do lekarza.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:04 am    Temat postu: Ból przy oddawaniu moczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam...

Od pewnego czasu, bardzo często chodze do toalety naprawde często co jakieś 15min z pełnym pęcheżem...
Pod koniec siusiania czuje jak by mi ktoś wyciskał jajniki i cały układ rozrodczy...
Póżniej przez jakieś 5min ból całego podbrzusza jest nie do zniezienia...

Czy może któraś z was maiła juz taki problem??
Czy wiecie co to takiego i od czego jest spowodowane??

Dodam że miesiączkuje normalniei a od ponad pół roku staram się o dziecko.

Dziękuje za odpowiedzi...



-----edited by emilka----
temat został przeniesiony do odpowiedniego działu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mmmadzia radzę udać sie do lekarza, najlepiej narazie rodzinnego, bo wygląda na zapalenie pęcherza. Co powinno być leczone.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeziebiłas pecherz... sama nie wyleczysz sie. idz tak jak mowi Mi- do lekarza...juz on Ci pomoze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dawitk



Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 1:40 pm    Temat postu: Pieczenie jąder & Częste oddawanie moczu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć !

Mam następujący problem od okolo 1,5 tyg :
Pieczą mnie jądra oraz po kazdym posilku po pewnej chwili latam do ubikacji oddać mocz. Byłem u ogolnego lekaza , przepisał mi lek bodajze na zapalenie drog moczowych oraz dodatkowo jakis anty grzybniczy oraz zlecił zrobienie typowych badań , krew mocz itd . Na badaniach wyszło ze wszystko jest ok , leki brałem wg zalecen 5 dni , lecz problem nadal nie występuje .

Chcialbym sie dowiedziec do jakiego specjalisty powinienem sie zglosic ?

Z gory dziekuje za pomoc ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawitk
Posiew moczu oraz badanie palpacyjne i ew.usg jąder
Należy udać się do lekarza urologa(skierowanie lub prywatnie.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AniaPiwonska



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 9:04 am    Temat postu: Krew w moczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od paru dni mam problemy z pęcherzem,brałam antybiotyk i jeszcze jakiś lek,zostałam skierowana na urografię,ponieważ lekarz stwierdził,że mogę mieć coś z prawą nerka...Wizytę mam dopiero w poniedziałek a od wczoraj przy oddawaniu moczu pojawiła się krew..tzn mocz jest krwisty,pprzy tym czuje ból,pieczenie i parcie na pęcherz, co to może być?

temat przyłączyłam do pokrewnego.
na przyszłość proszę nie zakładać tematu jeśli istnieje temat pokrewny.
większa przejrzystość forum pozwoli na uzyskanie szybszej pomocy
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym stawiała na zapalenie pęcherza.
albo kamienie w nerkach.
zgłoś się do lekarza i koniecznie powiedz mu o objawach.
jeśli objawy lub ból się nasilą jedź na pogotowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam005



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:15 pm    Temat postu: co mi dolega Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 14lat i coś dzieje się z moimi narządami intymnymi...
Podczas gorącej kąpieli jądra bardzo się rozluźniają nawet za bardzo przed są normalne (Na drugi dzień jest normalnie chyba że jadra zmoczy się zimną woda wracają do normy dość szybko)Z penisem jest jeszcze gorzej bo zostaje na nim coś białego ale to zasycha trzeba to zdrapywać nie są to kropki tylko coś białego na pewno nie sperma kiedyś z rana obudziłem się z mokra piżama cała biała nie wiem co to jest...Z penisem raczej reszta ok...Bardzo też strzelają mi kości mam 14 lat i 166-167cm wzrostu wiec nie jestem jakoś specjalnie niskiego wzrostu ale od wakacji nie urosłem nawet cm...Bardzo strzelaja mi kości przy przysiadach wogóle szybko się mecze dawniej to się nie zdarzało ost sprawdziłem swój mocz i zauważyłem gołym okiem że coś w nim pływa coś białego i roche włosów po wzieciu go na jezyk ma okropnie słony smak...Proszę o rade....z góry thx;)

Zmiana tematu,nie wolno w temacie wstawiać Pomocy,każdy potrzebuje pomocy na forum a regulamin zakazuje takich tematow.Pytanie przenosze do urologii/carboczar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group