Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostro... Laughing Laughing Laughing smiechu warte niektore pytania sa Razz
tak lasko wiesz..zatrujesz sie sperma i bedziesz miala pecherze białę na policzkach od połykania...
jezu..co za durne pytania! Neutral toz to nie domestos ze ma zaszkodzic.. Shocked


Wind wyluzuj... Wink / nowicjuszka
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 10:50 am    Temat postu: trzy dni przed miesiączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie pierwszy raz mi sie tak zdarzylo i dlatego pytam. Dziekuje za odpowiedż ze moge byc zupelnie spokojna:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no kto pyta nie bładzi Smile za jakis czas sama bedziesz sie z nich smiala Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 9:51 pm    Temat postu: trzy dni przed miesiączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak być moze bede sie smiac ale jak narazie wole zapytac chyba mnie rozumiecie :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 9:57 pm    Temat postu: trzy dni przed miesiączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam pytanie strasznie mnie bpli w okolicach pochwy i nie wiem co sie dzieje..kiedy chlopak mnie tak dotyka lub chcemy sie kochac to zabrdzo mnie boli...może wy wiecie co mi moze dolegać lub jak to przeciwdziałać? licze na odpowiedz pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze masz nadzerke?torbiela? tak na oko nikt Ci nie powie co Ci dolega. musisz isc do gina i to jak najszybciej...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 9:57 am    Temat postu: trzy dni przed miesiączka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od dzisiaj mnie też swędzi...i mniej boli jednak jak zaczyna mnie pieścic to od nowa ból...może to zwyczajne zapalenie...?? a do gina nie pojde bo jak narazie nie mam pieniedzy na wizyte Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To idz normalnie do przychodni, tam nie musisz płacić a wizyt jest wskazana bo to zapewne jakas infekcja i należy to jak najszybciej leczyc! Więc nie czekaj tylko pędź do lekarza!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ola1004, po Twoich postach widać, że regularnie i często uprawiasz seks.
jesteś też jeszcze bardzo młoda.
takie pytanie, czy w ogóle byłaś u ginekologa?
Każda kobieta, która zaczęła życie płciowe powinna regularnie poddawać się kontroli!
A juz z ostatnim problemem (ból, swiąd) to nie zwlekałabym ani chwili.... To sa na prawde bardzo wazne sprawy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie..moze złapałas grzyba jakiegos;/ <tfuu> a uzywacie gumek czy idziecie na zywioł ? ;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 11 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group