Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z węzłami chłonnymi - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn u mnie bylo tak, ze na poczatku bolal, potem coraz mniej, az w koncu przestal bolec i o nim zapomnialam i jakis czas pozniej (ok 2 tygodnie) przypomnialam sobie o nim i juz go nie bylo Smile
Tak wiec podejrzewam ze u ciebie bedzie podobnie, szczegolnie ze pisales ze byles przeziebiony, a po przeziebieniach czesto pojawiaja sie takie nie grozne guzki w okolicach wezlow chlonnych.
Tak wiec moim zdaniem nie masz sie co martwic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malgosia83



Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 6:54 pm    Temat postu: wezly chlonne i wysypka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad hejka niewiem co sie dzieje ale z moim facetem cos jest nie tak. Ma wysypke w gardle i powiekszone wezly chlonne robil badania na wszystkie choroby i wszytko jest oki ale niewiadomo co mu dolega pomocy co to moze byc lekarze nie wiedza Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad a ja sie martwie o niego


----edited by emilka----
proszę pisać max 3 emotikony pod rząd



Temat przenosze w odpowiednie miejsce
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co to znaczy 'na wszystkie choroby'? czyli na jakie?
rozumiem, że wszelkie odry i różyczki wykluczyli? jakie badania miał robione?
a braliście pod uwagę opryszczkowe zapalenie jamy ustnej i dziąseł (wywołane wirusem HSV-1)?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malgosia83



Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mowie o tych badaniach najbardziej zakaznych drogo plciowa i mial wszystkie negatywene martwie o niego Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


----edited by emilka----
ponawiam prośbę o nie pisanie więcej niż 3ech emotek obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Gru 26, 2007 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dlaczego drogą płciową? a u lekarza ogólnego był? morfologie miał robioną?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Gru 27, 2007 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No własnie, powinien miec podstawowe badania wykonane!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaaa12345



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 1:07 pm    Temat postu: Guzek pod pachą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, temat był drążony parokrotnie, ale szczerze mówiąc nie otrzymałem chcianej odpowiedzi. Problem jest w tym, że moja partnerka ma niepokojący guzek pod pachą, który dodatkowo nie boli. Zamierza ona wybrać się do lekarza, jednak możliwe to będzie dopiero w przyszłym tygodniu, więc w między czasie chcieliśmy trochę dowiedzieć się z forum. Boimy się że to ma powiązanie z nowotworem, jednak ostatnio miała też problem z antyperspirantem - zatykał skórę czy coś takiego. Dlatego pytam co to może być, bo sporo czytaliśmy, ale wszędzie ludzie piszą że boli, a tu jest inaczej niestety. Prosimy o pomoc.


Temat przenosze w odpowiednie miejsce
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj.
Postaram się Wam jakoś pomóc w tej sprawie bo sama miałam kiedyś problem z takim guzkiem. Długo go ma?? Była nie dawno chora (angina, grypa)?? przyjmowała jakieś antybiotyki. To ważne bo może mieć to wpływ.
Najgorsze jest to, że on nie boli, nie zrozum mnie zle ale tych bolących nie trzeba się tak obawiać bo zazwyczaj są nieszkodliwe.
Odpowiedz mi na powyższe pytania a postaram Ci się coś dokładnie powiedzieć. (ale podkreślam że nie jestem lekarzem, opieram się tylko na własnym doświadczeniu). Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaaa12345



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie była ostatnio chora, żadnych antybiotyków. Jak długo nie wiemy, ale zauważyła około tydzień temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... skoro nie antybiotykoterapia to może faktycznie ten antyperspirant... Rolling Eyes Najlepiej niech uda się do lekarza pierwszego kontaktu z tym, on obejrzy i powie co dalej robić, coś doradzi napewno.
Ja miałam podobnego guzka z tym że on był bolący i zniknął sam po ok 3 tygodniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group