Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z węzłami chłonnymi - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blacków Dwóch



Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo powiększony węzeł chłonny (na co stawiam, jak poprzedniczki), albo zapalenie mieszka włosowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 1:15 pm    Temat postu: guz pod pachą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
ja dziś właśnie szukam w necie informacji na temat guza pod pachą i trafiłam na to forum .

Mam ten sam problem kilka dni temu pojawił mi sie taki guzek pod pachą nie bolał mnie potem troszke sie zmniejszył teraz czasem jak podnosze ręke to mnie boli ,strasznie sie przestraszyłam ze to może być rak a mam 22 lata wszyscy w domu zpanikowali .

Mam pytanie do jakiego lekarza mam z tym isć ,nie korzystam z lekarzy państwowych wogóle rzadko korzystam z usług lekarzy strasznie nie lubie do nich chodzić i pojecia nie mam gdzie sie udać czy do internisty czy od razu do jakiegoś specjalisty ??
możecie podpowiedzieć ?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 7:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sylwia napisał:
To może być powiększony węzeł chłonny. Nie panikuj! Idz do lekarza i nie myśl o najgorszym. Pozdrawiam
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi taki guzek kilka raz juz wyskakiwał, po paru dniach znikał. Teraz znowu mi to wyskoczyło i tez sie boje czy to nie jest jakaś choroba (mam 15 lat)...
Powrót do góry
kas
Gość









PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 10:12 am    Temat postu: guz pod pacha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam wlasnie ten sam problem, obudzlam sie dzis rano z bolacym guzkiem pd pacha (boli jak poruszam reka). dodam, ze jakies 2 miesiace temu tez mialam guzek, tylko ze bezbolesny i po tgodniu on zniknal. co to moze byc? co mam robic? aha od styczia uzyam silny lek przeciw potliwosci antirial (ma on duza zawartosc alkoholu).
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Węzły mogą wyskoczyć od zwykłego przeziębienia. Zazwyczaj nowotwór nie boli i nie znika od tak.
Proponuję rozgrzewać i smarować spirytusem kilka dni, a jeśli nie przejdzie wybrać się do lekarza rodzinnego.
pozdrawiam
Powrót do góry
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 6:01 pm    Temat postu: Węzły chłonne!!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie dotyczące powiekszonych wezlow chlonnych krezki i postepowania przy ich zdiagnozowaniu. Pytanie to chcialabym zadac w szczegolnosci lekarzom(jesli tacy sie tutaj pojawiaja). Jesli podczas operacji wyrostka chirurg stwierdzil ze mam powiekszone wezly chlonne krezki(podobno bardzo mocno)to czy wystarczy brac antybiotyk dozylnie przez 3 dni i po sprawie. takie bylo postepowanie w moim przypadku, po czym z podwyzszona temperatura wypuscili mnie do domu. Czesto
odczuwam bole brzucha i mam podwyszona temperature, czy to moze miec zwiazek z tymi wezlami. naczytalam sie w internecie o chorobach nowotworowych i czesto w tych wypadkach sa powiekszone wezly chlonne w jamie brzusznej, czytalam tez o pobraniu wycinka wezla do badanw trakcie operacji9u mnie nic takiego nie zrobiono) Moze panikuje bo juz minal rok od operacji i jakby cos powaznego bylo to by juz wyszlo, no ale ciagle
mnie to niepokoi. Czy w moim przypadku postepowanie bylo prawidlowe?

Temat przenosze w odpowiednie miejsce
mala_mi

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka23
Gość









PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prosze o rade!!!
Powrót do góry
Karolina
Gość









PostWysłany: Nie Lip 02, 2006 11:52 am    Temat postu: to samo.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wstalam i strasznie boli mnie reka. Poszlam się kąpać i też zauważyłam, że mam takiego guzka. Też się trochę przestraszyłam,ale od jakihś paru dni ćwicze bardzo intensywnie i wydaje mi się, że to właśnie może być spowodowane tym, a jak nie to czym?
Powrót do góry
przestraszona
Gość









PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 2:54 pm    Temat postu: Witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie byłam pod prysznicem i odkryłam taki właśnie guzek. Ćwiczę intensywnie od jakiś 3 tygodni. Zapalenie meszka włosowego, hmm, używam depilatora elektrycznego, więc nie wiem czy to mogło się do tego przyczynić. Próbowałam to masować i wyciekła z tego ropa, ale troszeczkę. Powinnam sie zgłosić do lekarza? Jak tak to do jakiego? Mam 16 lat. Pomyślałam od razu że to nowotwór, bardzo się boję...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group