Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z węzłami chłonnymi - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fallen



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli mam się przygotować na najgorsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie;) Nie zakładaj z góry skoro nie jesteś pewny.Zaczniesz się stresować a to nie pomaga,wiem coś o tym bo też często jestem chory i mam problem z kręgosłupem i staram się myśleć pozytywnie i mam nadzieję,że będzie ok;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fallen, nie nastawiaj sie na najgorsze, to do niczego nie prowadzi.
nie jestem lekarzem, dlatego nie moge spekulowac co to moze byc, ale organizm ludzki jest niesamowicie zlozony i napewno jest wiele mozliwości, co to moze byc.
idz do zwyklego lekarza moze jego porada wystarczy, jak nie da ci skierowanie to odpowiedniego lekarza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wojcioTJ



Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!
ja także od dwóch dni wyczuwam i guzka pod pachą, ale znajduje się on pod ramieniem,
mam także dwa guzki na lewym "boczku" i jeden na lewym przedramieniu, wyczytałem że mogą to być tłuszczaki, ale ten guzek pod ramieniem wygląda i w dotyku wydaje się być inny,
jakieś pomysły ???
w przyszłym tygodniu idę do lekarza, zobaczymy co powie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gościu



Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 9:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Tak sobie czytam, bo również mam problem z węzłem pod pachąSad!Staram się uprawiać sport, tak więc gram w piłkę nożną i za każdym razem jak pobiegam czuję jakby koszulka mi się wpijała w pache po czym zaraz powiększa mi się węzeł!co to może być...???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gościuWęzły chłonne mają to do siebie,ze mogą się powiększać z wielu przyczyn,stany zapalne,podrażnienie nawet taki drobiazg jak zadrapanie.podrażniasz okolice węzła i to wystarcza już do powiększenia.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gościu



Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pocieszenie:)!
Tylko u mnie to juz nie jest pierwszy raz jak po wysiłku takie coś mi się przydarzyło...chyba za bardzo przybrałem w klacie bo wszystkie koszulki są za małe Very Happy! czy mam odczekać parę dni i zobaczyć czy zniknął??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gościu
Odczekaj kilka dni,noś coś bardziej luźnego.Jeśli nie ulegnie zmiana to do lekarza i badanie krwi,palpacyjne lub usg.Być może występuje stan zapalny,który coś sygnalizuje.Wyniki badań mogą wyjaśnić przyczynę.P.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gościu



Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najgorzej to ja się boje że to jakieś przeżuty czy coś w tym stylu mogą byćSad!!! nie jest to duże powiększenie tak mi się zdaje!wielkość coś ok 6mm, ale....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie powiększenie wskazuje na stan zapalny i nie jest to duże powiększenie,możesz wykonać we własnym zakresie badanie usg( bez skierowania ale płatne)albo udać się do lekarza,który Cie zbada palpacyjnie i ew, skieruje na usg. i badanie krwi.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group