Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z węzłami chłonnymi - temat zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 9:50 pm    Temat postu: Guz pod pachą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu wyrósł mi guz pod pachą. Ostatnio dowiedziałam się, że to może być rak piersi czy coś podobnego i się wystraszyłam. Mam 14 lat i bardzo dużo sportu. Co robić?


Temat przenosze w odpowiednie miejsce
mala_mi
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może być powiększony węzeł chłonny. Nie panikuj! Idz do lekarza i nie myśl o najgorszym. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewacof



Dołączył: 05 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 12:12 pm    Temat postu: Guz pod brodą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam! mam 16 lat i zauwazylam cos niepokojacego. wstalam rano i przez przypadek lekko uderzylam sie pod broda, zabolalo. zaczelam wiec masowac i wyczulam cos okraglego i wypuklego. obawiam sie ze jest to guz. dodam zeprzez ostatni tydzien zle sie czulam bylam oslabiona robily mi sie zajady i opryszczki na wargach troche puszczala mi sie krew z nosa, czy to ma jakis zwiazek z tym? czy jesy mozliwe ze guz powstal w jedna noc?? bardzo prosze o szybka odpowiedz! pozdrawiam

Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Buzzo
Gość









PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem ekspertem w tym temacie ale z tego co mowisz wynika ze powiekszyl ci sie poprostu wezel chlonny umiejscowiony pod broda wlasnie takie zmiany moze spowodowac jakis stan zapalny (grypa, katar, kaszel, przeziebienie) moze spowodowac to takze opryszczka (sam mam powiekszony wezel chlonny pod broda jak mam opryszczke dlatego skojarzylem) nie musi to byc od razu guz czy bron boze jakas powazniejsza zmiana nowotworowa wogole to najlepiej jakbys zasiegnela opinii kogos bardziej kompetetnego lekarza rodzinnego etc... ale nie przejmuj sie zbytnio ja mam powiekszony wezel chlonny na szyi i mi nie schodzi juz okolo 3 lat (prawdopodobnie to jakiej zwluknienie) i sie nie przejmuje tym ze moze to byc nowotwor Smile pzdr Buzzo
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale co sie z tym robi? wycina? Sad
Powrót do góry
Magdalenka



Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Chorzów
PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 6:00 pm    Temat postu: Problemy z węzłami chłonnymi - temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Question co to może być???czy ktoś miał podobne objawy,od dwóch tygodni pojawia się nieprzyjemny ból w tej okolicy...jako mama karmiąca myślałam, że to może zastój pokarmu,ale to nie to...karmię z powodzeniem,ból natomiast dezintegruje całe moje życie,zastygam łapiąc się za to miejsce-ściska,dławi...kilka razy zasłabłam,serducho pobolewa...czuję się jakby posiniaczona...tylko ta lewa strona odrobina plecy...ale za młoda na stan przed zawałowy...mam 28 lat???co to może być...???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing Myślę,że po ustąpieniu tych objawów znalazłam przyczynę...prawdo podobnie to nerwica serca,którą odziedziczyłam po mamie...zauważyłam, że serducho boli gdy się zdenerwuję ,a także przy wysiłkach fizycznych.Pożyjemy zobaczymy jak to mówią,jestem spokojniejsza,ale myślę że dla spokoju zrobię "echo serca"mam trójkę małych bąbelków do wychowania.Pozdrawiam. Szczęśliwa mama!!! Laughing
Powrót do góry
zuzka
Gość









PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej przypadkiem trafiłam na tą strone poszukując informacji i faktycznie tez mam ogromny guz pod brodą, który pojawił sie wraz z opryszczką tzw skwarką na ustach ; ulżyło mi Smile ale oczy wiście udam sie do lekarza w poniedziałek pozdrowionka zuzka
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chce powiedziec ze wtedy to mi zniklo, a teraz znowu mam i boli Sad wtedy nie bylam u lekarza a teraz mam isc? wyskozylo mi przed paroma minutami..
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli intensywnie uprawiasz jakis sport, może przećwiczyłas organizm i powiększył ci się węzeł (tak jak napisała sylwia). Gdy węzęł się powiększa za zwyczaj boli. Idx do lekarza. Napewno nie jest to nowotrór, bo nowotwory nie znikają i nie pojawiają się ot tak sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group