Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z nerkami - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie coś z nerkami. Możliwe kamienie lub inne dolegliwości. Udaj się do lekarza na badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja w pierwszym momencie myślałam, ze to może kwasica mleczanowa, czesto powiązana z upośledzoną czynnością nerek, ale może też to być kamica żółciowa (bardziej prawdopodobne) lub coś z trzustką. sama nie wiem. warto by zrobić usg.

a jak reagujesz na stres? zadne nerwice itp nie wchodzą w grę?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arox71



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie mam żadnych nerwic ani tym podobnych. W takim razie jak najszybciej na badania. ile kosztuje usg nerek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bilbao



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś koło 50 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób sobie może pierw analize moczu i krwi
trwa to jeden dzień i jest za free

badanie moczu jest często lekceważone a dzięĸi niemu można bardzo wiele rzeczy ustalićWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arox71



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za podpowiedzi. dam znac jak bede cos wiedzial.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skryta



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 2:29 pm    Temat postu: nerki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od tygodnia mam przeziebione nerki. Biore antybiotyki od wczoraj ale prawie nie czuje poprawy, pilam troche piwa w weekend i po nim w sumie sie czulam lepiej. Nie bylam u lekarza tylko kolezanka mi dala antybiotyki. Czy ktos wie co jest dobre na przeziebione nerki?


---edited by emilka---
temat przeniosłam do odpowiedniejszego działu

temat przenosze w odpowiednie miejsce
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 6:24 pm    Temat postu: Re: nerki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skryta napisał:
Nie bylam u lekarza tylko kolezanka mi dala antybiotyki


oszlałas?? Rolling Eyes Confused Shocked ...a kolezanka to kto? lekarz? skad wiesz czy Ci nie zaszkodza...bezmyslnie postapiłas...ja bym zaprzestała brania i wybrała sie do lekarza....jak sobie nie zaszkodzic tym swinstwem to bedzie dobrze...śpiesz sie dziewczyno bo chore nerki to nie zabawa..

Ahaaaa: piwo + antybiotyk, no wprost świetnie postepujesz.. Rolling Eyes Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też radzę pójśc do lekarza!!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
danielc1



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 2:43 pm    Temat postu: Ból w okolicy nerek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam spory problem. Od pewnego czasu boli mnie dolna, prawa strona pleców w okolicy nerek. Bardzo prszeszkadza to w codziennym życiu. Bólu nie odczówam, gdy leżę na plecach.

Nie mogę podnieść prawej nogi ani sie schylić bo bardzo mnie to miejsce boli. Jedynie kiedy chodzę wyprostowany i leżę na plecach wszystko jest ok. Crying or Very sad

Temat przenosze do odpowiedniego dzialu
Mala_Mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group