Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z nerkami - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Wrz 23, 2010 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo do nerek albo od kręgosłupa, trzeba to zbadać.
żurawina jest skuteczna kiedy bierze się ją regularnie przez kilka miesięcy co najmniej.
pij jak najwięcej. ciepło się ubieraj. staraj się nie przemęczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blebioda



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dostałam antybiotyk od lekarza ale nie pomógł, od dwóch tygodni często i dużo sikam,pojawiło mi się nadciśnienie,mdłości ,brak apetytu,boje się nawet odebrać wynik moczu ,bo tu gdzie jestem w Angli mogą zignorować moje obawy i powiedzą ,że wynik dobry a o pozostałe badania nie mam siły prosić,boję się bo wcześniej miałam zapalenie nerek a potem nawracające zapalenie pęcherza,lekceważyłam to,obawiam się niewydolności nerek ,tyle o tym pisze na necie,czy ktoś z was miał może takie objawy???
pojadę do Polski to zrobię sobie wszystkie badania Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem.
ja przy niewydolności miałam bardzo wysoką gorączkę, zawroty głowy i wymioty.
reszty nie pamiętam bo miałam wtedy 4 - 5 lat.
odbierz wyniki. napisz je tutaj - jeśli są podane normy to też je napisz. może będę w stanie powiedzieć Ci coś więcej.

ps. masz krzywy kręgosłup? czy prosty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blebioda



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 8:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosia85
nie mam tu przy sobie wyników,ale byłam w zwykłej przychodni-wyniki moczu dobre,następnie byłam w szpitalu i powtórzyłam badanie moczu-też było dobre,cukier w normie, krew również w porządku,dzisiaj idę do mojej przychodni po skierowanie na prześwietlenie nerek,tylko dziwie się ,gdy są chore nerki to powinno białko mi wykryć w moczu,a czuję się źle to nadciśnienie mam już 2 tygodnie(140/90 lub 80) ,troche mdłości z rana,nie mam wcale apetytu od paru dni,ból jakby przeszedł ale to nie był lędźwiowy tylko niżej z tyłu zaczynający się od bioder w dół ,czasami promieniujący do brzucha i nogi ,pośladka i nie sądzę ,że to od kręgosłupa(choć nie mam idealnie prostego) ,ja ten ból czułam w środku,czy takie ostre objawy mogą być spowodowane endometriozą , torbielem jajnika lub zapaleniem przydatków ,dawno nie byłam u ginekologa,BARDZO PROSZĘ o jakąś radę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jajniki mogą promieniować i maskować się. zamiast czuć jajniki czujesz, że ból jest gdzieś w nerkach czy kręgosłupie.
skoro wyniki moczu są ok, to chyba jedna rada to udać się do ginekologa żeby sprawdzić czy w środku Smile wszystko ok .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blebioda



Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za parę dni jadę do Polski porządnie się przebadać u urologa,bo tutaj
niestety za skierowaniem na usg nerek muszę trochę czekać .a to
nadciśnienie mam ponad 2 tygodnie ,mdłości i brak apetytu od paru dni,a

po antybiotyku czułam się dziwnie nawet parę dni po skończonej kuracji
czułam jakbym była pod wpływem alkoholu,tak jakby ten lek mnie zatruwał,dlatego wydaje mi się ,że to nerki, bo co innego może wywołać
nadciśnienie i takie objawy..... Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agatrice



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey a orientujecie się może jak jest z oddawaniem krwi w momencie gdy ma się jedną nerkę?Smile A i jak jest z basen w takim przypadku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że nie ma przeciwwskazań ani do jednego ani do drugiego, ale warto spytać tez lekarza
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie plecicie witaminy wspomagające nerki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tych naturalnych środków polecam przytulię właściwą. Ma ona bardzo dobry wpływ na nerki oraz cały układ moczowy. Przytulia wspomaga leczenie stanów zapalnych układu moczowego. Działa moczopędnie, przez co reguluje gospodarkę wodną organizmu, przyczyniając się do eliminacji obrzęków oraz cellulitu wynikającego z nadmiernego gromadzenia płynów w organizmie.
Jest to przy tym zupełnie naturalny oraz nieszkodliwy środek. Jeśli będziesz miała problem ze znalezieniem jej w sklepach zielarskich, polecam zerknać sobie do tego miejsca:
https://planteon.pl/zielarnia/ziola-przeciwzapalne/przytulia-wlasciwa

Znajdziesz tam zioła z dobrych plantacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group