Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
.sysia..



Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WIKI16 dzieki Smile troche mnie uspokoiłaśSmile tyle sie naczetałam ze przez pieszczoty można zajsc w ciążę ze naprawde sie wystraszyłam;/ Mało tego od 3 dni bolą mnie tylko sutki...nie wiem co to może znaczy;/ zawsze przed okresem bolały mnie całe piersi a teraz tylko sutki;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Llolla



Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ja rowniez chcialabym prosic o porade ostatni okres mialam 20 stycznia miesiaczke mam zawsze co 26 dni dzis kochalam sie z narzeczonym niestety bez zabezpieczenia obawiam sie ze sa to moje dni plodne:( jednak do wytrysku nie doszlo nie bylo tez blisko niego choc napewno wydzielany byl preejakulat jakie jest prawdopodobienstwo ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Liczbę dni cyklu liczymy od piewszego dnia miesiączki, do dnia poprzedzającego pierwszy dzień kolejnej.

Skoro u Ciebie cykl wynosi 26 dni to w dniu w którym pisałaś post powinnaś dostać miesiączkę.

Policz dokładnie i dopiero zapytaj.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Llolla



Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro ostatni okres wystapil 20 stycznia to nie ma szans zeby kolejny pojawil sie w dniu napisania postu czyli 7 lutego pomiedzy 20 stycznia a 7 lutego jest napewno 18 dni jestem tego pewna poniewaz 2 lutego bylam u pani ginekolog i przewidywalna data nastepnego okresu to 16 lutego czyli cykl 26 dniowy, ale nie tego dotyczylo moje pytanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tplink



Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Chciał bym się dowiedzieć czy podczas uprawiania peetingu jest mozliwość zajscia w ciaze? Ani razu nie bylem w partnerce, do wytrysku takze nie doszlo ale jakies sladowe ilosci preejakulatu dostały sie do pochwy partnerki za pomoca palców. Ostatni raz okres miala 22 stycznia do zblizenia doszło 2 lutego? Jej cykle srednio trwają okolo 31 - 35 dni. Czy to byl okres plodny? Wiem, ze strasznie panikuje ale moze chociaz czyjes slowa jakos mnie obudza.

Poprawiłam, zeby wypowiedź miała sens. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Lut 11, 2012 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W teorii płodne, ale w ten sposób do zapłodnienia nie mogło dojść Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 04, 2012 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 2 pytania dla niektorych moze czysto oczywistre ale prosze o rozwianie moich watpliwosci 1) od pol roku zazywam tabletki qlaire staram sie regularnie ewentualnie do 15 min spoznienia czy stosujac dodatkowo prezerwatywe jest mozliwosc zajscia w ciaze ? 2) pol roku temu mialam peknieta torbiel czy po odstawieniu tabletek moge miec problemy z plodnoscia ? Bardzo prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada1234 napisał:
czy stosujac dodatkowo prezerwatywe jest mozliwosc zajscia w ciaze

nie.nawet gdybys jej nie stosowała to jestes chroniona poprzez tabsa Smile

na 2gie nie odpowiem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz. Pytam bo słyszałam o przypadkach ze mimo stosowania tabletek doszlo do zaplodnienia jednak wydawalo mi sie to raczej niemozliwe bo owulacji nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada zapłodnienie mozliwe jest wowczas gdy zapomnisz wziac tabsa i dojdzie do wytrysku w srodku.
i to nie zawsze sie sprawdza.

ale to prawda: jesli zazywasz tabletki to cykl owulacyjny zostaje wstrzymany wiec nie ma szans na ciaze.

pamietaj o regularnym przyjmowaniu tabsow, ciazy napewno z tego nie bedzie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 10 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group