Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaa234



Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli w tym wypadku nawet jeśli dotknęło to jej warg sromowych i tylko ich czego pewny nie jestem, ona twierdzi, że na pewno nie to nie ma szans na ciążę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A widziales kiedys ciaze bez plemnikow i komorki jajowej?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaa234



Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A gdyby te plemniki tam byly ponieważ badania różnie wykazują w tym temacie to jest w ogóle możliwość ciąży przez samo dotknięcie kropli warg sromowych ? Dzięki za odpowiedzi i przepraszam, że się tak dopytuje, ale to dla mnie bardzo ważne i trochę się denerwuje Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 1:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiedziałam juz na pytanie. Zrób test, albo zacznij uzywać prezerwatyw.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bobman



Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Sytuacja zdarzyła się prawdopodobnie w dni płodne. Moja dziewczyna miewa regularne okresy 28-29 dniowe.
Podczas 14 dniu cyklu dziewczyna robiła mi dobrze rękami na zmianę, raz lewą, raz prawą, do wytrysku nie doszło. Pomiędzy zmianami rąk trzymaliśmy się z nią za dłonie - dłoń wolna. Dodam, że jej dłoń prawdopodobnie była lekko mokra z preejakulatu. Po około 15-20 minutach ja zacząłem ją pieścić zaczynając oczywiście nie od razu od pochwy, jednak tam i tak docierając. (Preejakulat nawet jeśli przeniesiony na moją rękę powinien ulec wytarciu, wydaje mi się, że moja dłoń była sucha).
Moje pytanie: czy preejakulat mógł zostać przeniesiony w taki sposób do pochwy i czy grozi nam ewentualna ciąża? Wiem, że prawdopodobnie to, co piszę jest irracjonalne, jednak w strachu racjonalność zanika. Dodam, że dziś jest 29 dzień cyklu, brak okresu, a dziewczyna ma podniesioną temperaturę. Oprócz tego ok. 3-4 dni po tym fakcie bardzo bolały ją sutki. Dodatkowo w tym samym czasie złapała ją choroba, a w dniach około 22 - 26 mieliśmy trochę kłótni (stres). Proszę o odpowiedź Smile
Pozdrawiam.

@edit zaczął boleć ją brzuch jak na okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W preejakuacie nie ma plemnikow zdolnych do zaplodnienia jesli nie szczytowales tuż przed pettiniem.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaa234



Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

15 dni po sytuacji którą opisywałem wcześniej zrobiony został test i wyszedł negatywny, po około następnych 4 dniach dziewczyna poszła do ginekologa, który zrobił badanie z krwi i wynik też jest negatywny.
Wczoraj powinna dostać okres i ma objawy dla niej typowe, ale go nie ma, czy można być pewnym po tych testach, że nie jest w ciąży na pewno ?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro test z krwi nie wykazał ciąży, to na pewno nie jest to ciąża.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa234 napisał:
15 dni po sytuacji którą opisywałem wcześniej zrobiony został test i wyszedł negatywny, po około następnych 4 dniach dziewczyna poszła do ginekologa, który zrobił badanie z krwi i wynik też jest negatywny.
Wczoraj powinna dostać okres i ma objawy dla niej typowe, ale go nie ma, czy można być pewnym po tych testach, że nie jest w ciąży na pewno ?Smile


To pewnie najzwyklejszy stres, testy nie kłamią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karni



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 21, 2014 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, stosunkowo niedawno rozpoczalem zycie seksualne stad moje pytanie. Jestem chlopakiem u ktorego obficie wystepuje prreejakulat podczas podniecenia i stad moje pytanie. Niby czytam ze w preejakulacie nie ma plemnikow ale czy jest jakies sensowne wytlumaczenie na to by penisa przed nalozeniem prezerwatywy wyczyscic lub umyc z preejakulatu? Wykluczam tutaj stosunek przerywany czy wytrysk 10min wczesniej. Poprostu czy ma jakikolwiek sens wycieranie, mycie penisa z preejakulatu przed zalozeniem prezerwatywy? Przypadek moze dziwny ale mnie osobiscie nurtuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 25 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group