Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czlowiek_kon



Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie doszło, byłem od niego bardzo daleko. Dziękuje za rozwianie wątpliwości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Euzebiusz



Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja dalej czekam na rozwianie moich...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czlowiek_kon napisał:
Nie doszło, byłem od niego bardzo daleko.

to nei ma powodu do obaw.


Euzebiusz napisał:
A ja dalej czekam na rozwianie moich...

jesli to było sam podniecenie to w ciazy nie powinna byc, chyba ze byłes blisko wytrysku..
to ze oddałes mocz to duzy plus.
jeszcze wiekszy byłby jakbys sie umył.
wtedy "zabijesz" ewentualne plemniki pozostajace na zew. Smile
ale czy wogole bylo nasienie?
bo chyba nie.
11-12 dc to faktycznie dni płodne.
radze w takim czasie zachowac odp antykoncepcje.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Euzebiusz



Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:

Euzebiusz napisał:
A ja dalej czekam na rozwianie moich...

jesli to było sam podniecenie to w ciazy nie powinna byc, chyba ze byłes blisko wytrysku..
to ze oddałes mocz to duzy plus.
jeszcze wiekszy byłby jakbys sie umył.
wtedy "zabijesz" ewentualne plemniki pozostajace na zew. Smile
ale czy wogole bylo nasienie?
bo chyba nie.
11-12 dc to faktycznie dni płodne.
radze w takim czasie zachowac odp antykoncepcje.


Byłem bardzo daleko wytrysku, ten nastąpił, już zdala od dróg rozrodczych po jakiś 20 minutach.

No właśnie nie jestem pewien czy był w ogóle preejakulat, po prostu w pewnym momencie zrobiło się wilgotniej ale nie wiem czy to ode mnie czy od partnerki. No i jak wspominam, nie zagłębiałem się, jedynie pocierałem jej wargi sromowe.

Co do mycia, zawsze po oddaniu moczu dodatkowo ocieram członek więc chyba to dodatkowo pomaga.

Nauczeni tym doświadczeniem mamy zamiar zachować odpowiednią antykoncepcję, nie ma co ryzykować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 4:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Euzebiusz napisał:
Nauczeni tym doświadczeniem mamy zamiar zachować odpowiednią antykoncepcję, nie ma co ryzykować.

bardzo madrze.


Euzebiusz napisał:
Byłem bardzo daleko wytrysku, ten nastąpił, już zdala od dróg rozrodczych po jakiś 20 minutach.

ja nie widze powodu do obaw Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Euzebiusz



Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
Euzebiusz napisał:
Byłem bardzo daleko wytrysku, ten nastąpił, już zdala od dróg rozrodczych po jakiś 20 minutach.

ja nie widze powodu do obaw Smile


Dziękuję serdecznie za odpowiedzi i uspokojenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anna12345



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: biuro@seksuolog-podkarpacie.pl
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie zazywam tabletki qlaire juz 3 miesiac.. jakies 3 tygodnie temu wspolzylam z chlopakiem jednak byly to zaledwie 2 pchniecia zauwazylam jednak ze pozniej pojawilo sie duzo sluzu.. spoznia mi sie okres czy moglo dojsc do zaplodnienia ? dodam ze mielismy tez prezerwatywe jednak nie mam pewnosc czy wszystko bylo z nia ok..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak zażywasz tabletki i była gumka to jak ma być ciąża Rolling Eyes Śluz zapewne wynikiem podniecenia, wytrysk był?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anna12345



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: biuro@seksuolog-podkarpacie.pl
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jestem pewna.. wsumie to byly zaledwie 2 -3 pchniecia jednak czy zdarza sie tak ze nawet biorac tabletki mozna zajsc w ciaze lub brac tabletki i tak po prostu nie dostac okresu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anna12345Nie rozumiem Twoich problemów, bierzesz tabletki antykoncepcyjne, stosujecie prezerwatywe a Ty cały czas masz jakiś problem. Przy zastosowaniu prawidłowo antykoncepcji nie zajdziesz w ciążę, musi pęknąć lub zsunąć się prezerwatywa, a przy tabletkach - biegunka, wymioty, leki:antybiotyki, no i oczywiście dni płodne i plemniki. Przy prawidłowo branych tabletkach anty. NIE MA DNI PŁODNYCH, NIE MA OWULACJI, więc co się ma zapłodnić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Następny
Strona 2 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group