Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gryzli1



Dołączył: 15 Lis 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 19, 2012 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
ja rowniez mam pewna sprawe i bardzo bym prosil o pomoc i uspokojenie.

byla oto taka sytuacja, dziewczyna miala dni plodne no i uprawialismy peeting. ona piescila mojego penisa ustami i rekami wydzielal sie preejakulat. potem wlozylem penisa do jej pochwy i wykonywalem ruchy, wiadomo jakie. nie bylo zadnego wytrysku, dopiero na zewnatrz. to bylo w sobote. wytrysk byl na zewnatrz spowodowany reka, po kilkunastu minutach od wyjecia z pochwy, potem pooszlismy pod prysznic, w drugi dzien wieczorem wiec 24 h po tej sytuacji powtorzylismy to i cala sytuacja wygladala dokladnie tak samo. dlatego mam obawy i pytania. czy jest mozliwosc zeby ona byla w ciazy? i czy ewentualny okres ktory zacznie sie na poczatku lutego wyklucza ciaza?? oto moje pytania... prosze o odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 19, 2012 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic nie będzie. Ani w Twoim przypadku gryzli1, ani w tym opisanym przez Riddicka. Pod warunkiem oczywiście, że nie było niczego więcej niż "śluz" -_-, a zapewniacie że nie było.

Cytat:
czy ewentualny okres ktory zacznie sie na poczatku lutego wyklucza ciaza??

Tak. Chociaż niektórzy mylą plamienia podczas ciąży z okresem Wink. Ale to tak na marginesie, nie powinieneś się tym przejmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie ten plyn ktory jest przed samym wytryskiem w ktorym moga byc plemniki to jest doslownie na chwile przed samym wytryskiem kiedy czuje sie ze nieda sie juz wytrysku powstrzymac ? czy jakos troche wiecej przed wytryskiem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

losiekpierwszy napisał:
to jest doslownie na chwile przed samym wytryskiem kiedy czuje sie ze nieda sie juz wytrysku powstrzymac

to ten płyn/
aczkolwiek nie wiadomo czy wczesniej sie nic nie wydzieli... mimo ze jeszcze nie doszlo do orgazmu..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adrianos1213



Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
to znowu ja... zrobilem z dziewczyna test w dzien spodziewanej miesiaczki lecz wykonalismy go ok godziny 20:00 i wyszedl negatywny. lecz mijaja juz 3dni a okresu wciaz nie ma a zawsze cykl jej trwal 28dni. dziewczyna strasznie to wszystko przezywala i stres byl duzy... mozliwe ze takie opuznienie jest zwiazane z tym stresem? i od ponad 10dni ma obrzmiale piersi przez kilka dni na poczatku bardzo a teraz tylko troche. co myslicie o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
adrianos1213

stres jak najbardziej moze wpłynac na opoznienie okresu.
musicie uzbroic sie w cierpliwosc i zaczekac.
napewno sie pojawi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.sysia..



Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.


Wczoraj z moim chłopakiem pieściliśmy się wzajemnie. Najpierw ja
pieściłam jego członka na przemian ręką i ustami. Po jakimś czasie
kazał mi przerwać bo czuł że za chwile dojdzie. Wytrysku jednak nie
było bo w ostatniej chwili przestałam go pieścić tak jak mi kazał.
Rękę miałam mokrą od własnej śliny więc wytarłam ją. Potem on
robił mi minetkę przez dłuższy czas podczas której z mojej pochwy
wydostałam sie sok który potem czułam jak poleciał mi w stronę odbytu.
Wytarłam go delikatnie tą ręką którą pieściłam członka. Czy jest
zatem możliwość zajścia w ciążę? Wydaje mi się a raczej jestem
prawie pewna że gdy wycierałam ten sok i śluz to ręka była sucha wiec
nie wydaje mi się żeby coś sie przedostało do pochwy bym bardziej że
nie było wytrysku. Ale czy jest taka możliwość w takiej
sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma.
nie nastapil wytrysk wiec nie ma mozliwosci zajscia w ciaze.

musisz miec dni płodne i owulacje Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.sysia..



Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie nie wiem czy to był dzień płodny czy nie płodny i czy to była owulacja;/ ostatni okres taki jaki powininnam miec miałam 5 grudnia... w styczniu tak mniej więcej w czasie spodziewanej miesiączki od 6 do 14 stycznia miałam dziwne plamienie i tyle... także nie wiem od którego dnia liczy dni płodne i nie płodne bo nie wiem czy to był taki mini okres czy jakieś zaburzenia hormonalne...jeżeli był to taki dziwny okres to byłby to 17 dzień cyklu...wiem ze w wydzielinie przed wytryskiem pojawiają się plemniki a mój chłopak kazał mi przerwac tuż przed samym wytryskiem. Także nie wiem czy na mojej ręce nie pozostały jakies plemniki. Ręka w sumie była już sucha bo ją wytarłam z śliny a do tego kiedy wytarłam swój śluz mineło może z 10-15 min...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Sty 24, 2012 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.sysia.. w taki sposób jaki opisałaś nie da się zajść w ciążę- nie było stosunku, wytrysku więc i plemników, Twoje dni płodne czy nie, nie mają tu znaczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 9 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group