Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna12345



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: biuro@seksuolog-podkarpacie.pl
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wIKI biore po raz pierwszy tabletki pytam bo mam watpliwosci nie musisz od razu na mnie najezdzac zawsze bylas wszystkiego pewna?? nie miala bym watpliwosci gdybym dostala okres z odstawienia ale nie dostalam .. i dlatego chcialam sie poradzic chcialam wiedzic czy ktos mial podobny problem a jak nie umiesz odpowiedzic normalnie to najlepiej nie odpowiadaj w ogole!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 4:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anna12345 A nie zauważyłaś że ciągle zadajesz pytania o to samo?I my wszystkie ciągle Ci to samo odpowiadamy?

PS> Odpowiedź WIKI16 jest normalna...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 3:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc dziewczyny! Daaawno mnie tu nie bylo - ale mam pytanko w sprawie kumpeli bo troche zglupialam.
Z faktow - nie zapisywala bo zapomniala kiedy miala okres - przyblizone dane to 28 do 5 grudnia - jakos w tym tygodniu podobno miala,
Odbyla niezabezpieczony stosunek z facetem - na poczatku z gumka, pozniej bez - ale do wytrysku nie doszlo. Stosunek byl 14 grudnia!
Cykle ma srednio regularne 31-33 dni!
Facet doszedl jakies 3-4 minuty jak z niej wyszedl - szanse na ciaże - jak dla mnie sa bo stosunek niezabezpieczony. Ale skoro nie bylo wytrysku w niej, facet wyszedl 4 minuty szybciej to mysle, ze nie ma sie czym stresowac. Jak myslicie? Wole sie upewnic czy dobrze kombinuje zeby nie wprowadzac dodatkowo nerwowej atmosfery, ktora juz jest i tak nerwowa podobno, bo ja koles zostawil w cholere dzien po ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malixa Jeśli za pierwszym razem (tym w gumce) też nie było wytrysku, to nie ma się czym martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kumpela twoerdzi, ze nie bylo - wytrysk byl pierwszy i jedyny jakies 3 - 4 minuty jak z niej wyszedl. Dzieki za pomoc - juz powtorzylam piekna "nowine" Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel_ciekawski



Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 8:42 pm    Temat postu: proszę o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
mam takie zapytanie. Uprawiałem z moją dziewczyną seks oralny - ona była stroną czynną. W trakcie z mojego penisa wyciekał płyn preejakulacyjny, jednak Wytrysk nastąpił poza jej ustami, a po tym ona wypłukała usta samą wodą z kranu. Po jakiejś 1,5 godziny pieściłem jej pochwę SUCHYMI palcami, ale czasem ona śliniła moje palce i wtedy dotykałem jej warg i wkładałem je do pochwy.
Czy jest ryzyko zajścia w ciążę? Nadmienię, że wtedy miała "sucho" - prosiła, bym ślinił jej okolice pochwy. Po 5-ciu dniach dostała okres
Proszę o wyrozumiałość i o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 3:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro była miesiączka to znaczy ze były to już dni niepłodne. Nie ma mowy o ciąży.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Xemir



Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 26, 2011 5:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem stosunek hmm około 30 sekundowy .. tak raz włożyłem i "jechała na nim około 15 sekund" byłem podniecony wcześniej przedtym nie było stosunku a w WC byłem się opróżnić i umyć ... nie miałem wytrysku w niej , wogóle nie było .. nie zdążyliśmy ... to jest szansa że zajdzie w ciąże , bo wiem że plemniki są w tym płynie preejakulacyjnym ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tullac



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Września
PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy 15 sekund, czy 20 - sam wiesz, że jest coś takiego jak prejakulant, więc ryzyko zawsze jest... Dlatego lepiej dla pewności zawsze mieć gumkę w pobliżu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Xemir jeśli tego dnia nie miałeś wogóle wytrysku, nie me ma obaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 3 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group