Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Preejakulat a plemniki part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karni



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt nie pomoze :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym, że wiesz - w Preejakulacie są plemniki, pojawia się on najwcześniej przed osiągnięcim orgazmu, że tak powiem Smile Co do ocierania penisa przed włożeniem go do prezerwatywy to można robić, zawsze bd czuł się bardziej komfortowo, że wszystko jest OK. Nigdy nie wiadomo, co jest z daną prezerwatywą... Lepiej spać spokojnie Smile Taka czynność Ci nie zaskodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karni



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, ale jesli tak jak piszesz ze plemniki pojawiaja sie w preejakulacie tuz przed samym wytryskiem to dlugo przed nim ich nie ma w pree w czasie nakladania prezerwatywy, czyż nie? Bo teraz sam juz nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brain



Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 5:16 pm    Temat postu: Jeszcze raz preejakulat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz ja opowiem swoją historię, razem z dziewczyną doszliśmy,że chcemy to zrobić,no i rozebraliśmy się do naga akurat wszystko miało miejsce w plenerze xd, no i zanim cokolwiek zrobiłem to pobawiłem się troszkę moim penisem żeby lepiej stał no i możliwe że wtedy mogłem troszkę pobrudzić swoje palce (preejakulatem),chciałem zaznaczyć że zanim wszystko zrobilismy to wysikałem się z 2 razy.No a wracajac do tematu głównego to włożyłem jej paluszek w dziurkę ale zaraz po tym jak włożyłem go to wyciągnąłem ponieważ zabolało ją to,wiec zanim chciałem włozyć penisa w moją partnerkę to założyłem prezerwatywe no i wtedy próbowalismy współżyć lecz za bardzo nam nie wyszło ponieważ miałem bardzo nie wygodną pozycje i na końcu jednak nie udało mi się jej włożyć penisa w jej pochwę.Zostaje natomiast problem tego palca którego jej minumalnie włożyłem czy możliwe że mogło coś z niego się przedostać ?,orgazmu nie miałem i jeszcze było daleko do niego ale się naczytałem tego preejakulatu tyle że juz mi psychika siada Very Happy wszystko odbywało się raczej w dni płodne jak to obliczyłem to jeszcze bardziej mi siadła psychika Very Happy jeszcze moja kobieta mi co chwile pisze że jest głodna i co chwile coś je to mnie nie pokoi bo wcześniej niby tak nie jadła od naszego spotkania minął tydzień do dnia dzisiejszego prosze o pomoc i o wyjaśnienia dziękuje z góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
herfson



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W preejakulacie nie ma plemnikow tylko podczas kropelkowanie tuz przed wytryskiem sa plemniki zdolne do zaplodnienia tak przynajmniej mi siexwydaje ale niech sie tez wypowie ktos inny bardziej doswiadczony niz ja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brain



Dołączył: 18 Lip 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 20, 2014 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

herfson napisał:
W preejakulacie nie ma plemnikow tylko podczas kropelkowanie tuz przed wytryskiem sa plemniki zdolne do zaplodnienia tak przynajmniej mi siexwydaje ale niech sie tez wypowie ktos inny bardziej doswiadczony niz ja Smile
Mam nadzieje, moja kobieta mnie tak stresuje co chwila chce jej się jeść albo czasem ją boli brzuch na wysokości pępka lub na wysokości pępka po prawej stronie.Już sam nie wiem co myśleć..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest w ciąży. Może to byc wynik stresu, niestrawności...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mysi26pl



Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2014 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostatnio z koleżanka kochalismy sie (mozna tak powiedziec). Po grze wstepnej postanowiłem w nia weisc widzac ze moj penis wytwarza preejakulat, wszedłem w nia (to był poczatek do wytrsysku daleka droga). Czas jaki robilismy to bez prezerwatywy to jakies maks 2 minuty. Potem załozyłem prezerwatywe i kochalismy sie jakies 5 minut ale i tak nie doszedłem wogule poniewarz nei wiem czemu bardzo sie stresowałem i cały wpadłem nagle w drżenie po czym moj penis odrazu przeszedł w stan spoczynku i juz nic znim nie mogłem zrobić zeby byl sztywny (nagły atakt stersu nie wiem czemu i dlaczego). Dodam ze mamy po 25 lat i ona tez dużo sluzu wytwarzała. Moie pytanie brzmi czy przez ta chwile mogło do czegos doisc? Wiem ze niby preejakulat (w poczatkowej fazie nie moze zapłodnic). Wiec odp. na moie pytanie powinna brzmiec nie.

Mam jeszcze dodatkowe pytanie czy jest mozliwosc zeby kobieta (ta sama) miała dni płodne zaraz przed i zaraz po okresie i tez w tarkcie okresu. Ona tak twierdzi ze 4 dni przed i po okresie, równierz w trakcie okresu ma dni płodne. Czy to mozliwe? Robiła badania u kilku ginekologów i kazdy jej tak powiedział dodatkowo dodam ze zaszła w ciaze po stosunku w trakcje pojawienia sie okresu jak sie kochała. Niby wszedzie w internecie pisze ze przed i po sa dni niepłodne. Pierwszy dzien ostatniego okresu miała 10.07 i trwał 3-4 dni okresu ma regularne okresy nie wiem ile trwaja cykle. Stosunek miedzy nami był 27.07 przewidywana data okresu przez nia to 8-10.08. Czy jest możliwe zeby była w ciązy? Dodam ze ostatni wytrysk z moiej strony był półtora dnia przed tym stosunkiem, wiadomo kąpałem sie, sikałem (to jest ten stosunek opisany na samej górze postu). Z jej twierdzenia obliczen wynika ze wtedy miała dni neipłodne.

Czy może ktos udzielic odpowiedzi na wszytkie pytania?
Z góry dzieki za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 8:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest w ciąży, to na pewno nie z tego stosunku. Przy wyjątkowo krótkich cyklach (poniżej 20 dni) może się zdarzyc, ze dni płodne są w całym cyklu.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyte



Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 10, 2014 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytam te wszystkie posty i mam już mętlik w głowie... Wczoraj w nocy doszło z moim chłopakiem do zbliżenia tzn, pieściliśmy się ustami, palcami, ale też zbliżał swojego członka do mojej pochwy, nie wszedł, ale było blisko, stykaliśmy się, czułam że wydziela się z niego jakiś płyn (prejakulat?), ostatecznie zakończył u mnie na brzuchu. Ja się poszłam z tego obmyć, poszliśmy spać nadzy. Z rana mieliśmy kolejne ekscesy, podobnego typu, tylko że on od tego momentu (wieczornego) nie był w łazience ani nic. Dzisiaj na pewno mam dzień płodny, prawdopodobnie dzisiaj się zaczęły (poznaje po śluzie). Zastanawiam się co dalej... Cierpliwie czekać na okres, robić test ciążowy? Jaka jest szansa, że zostałam zapłodniona?

Ah, nie biorę tabletek, gumki też nie było...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Strona 26 z 27

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group