Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Prawdopodobienstwo zajscia w ciaze

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"oczywiście bez stosunku i wytrysku" ciąży nie będzie nawet w dni płodne.
Prezerwatywę do każdego stosunku zakładaj koniecznie. A takie zabawy zawsze stwarzają pewne ryzyko. Nie da się tak w 100% go wykluczyć.


Przy tak nieregularnych cyklach, Twoja dziewczyna powinna pójść do ginekologa jeśli ukończyła już 17-18 lat.
Jak wyliczyć dni płodne napisałam w jednym z pierwszych postów które się wyświetlają na tej stronie:

Od najkrótszego cyklu z ostatnich dwunastu odejmujesz 20, a od najdłuższego z ostatnich dwunastu odejmujesz 11 i masz kiedy rozpoczyna sie i konczy okres płodny.
przy cyklach 30 - 60 dni to wypada od 10 do 49 dnia cyklu, czyli defakto macie jedynie pierwsze 9 dni cyklu teoretyczne bezpieczne, bo przy takiej nieregularnosci wszystko moze sie zdarzyc..
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zurichu



Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 7:59 am    Temat postu: możliwość ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,jakieś 2 tygodnie temu uprawianiem z dziewczyna sex z prezerwatywa. Już po wszystkim lezelismy przez około 10 min przy sobie i zdjalem gumke. Po kolejnych 5 minutach jak chciałem wstać dziewczyna usiadła na mnie i mogła zahaczyc o mojego penisa wargami sromowymi.nie jestem pewien czy dotknęła czy nie ale trwało to kilka sekund. Jakie jest ryzyko ciąży w takiej sytuacji ? Nie wiem w której fazie cyklu była.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 7:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zurichu napisał:
Jakie jest ryzyko ciąży w takiej sytuacji ?

zadne chyba ze nastapił kolejny stosunek bez zabezp.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 9:34 pm    Temat postu: czy jest szansa ciąży ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam pytanie, moja narzeczona ma dość regularne cykle 28 dniowe, ma dużo stresu więc czasem jest opóźnienie 1, 2 dni, krwawienie trwa u niej zazwyczaj tak 4, 5 dni, gdzie 5 dzień to juz tak minimalnie, w tym miesiącu okres dostała 3 września, a kochaliśmy się z 7 na 8 września i wytrysku nie było w środku, ale na zewnątrz podczas piesczot, ale powiedziała mi że coś tam się jakimś przypadkiem dostało, czy w takich okolicznościach, w tych dniach jest szansa że może być w ciąży ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 1:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak wyliczyles dlugosc cyklu?

Od pierwszego dnia miesiączki, do dnia poprzedzającego pierwszy dzień nastepnej?

Bo jesli tak, to u niej dni płodne wypadaja od 8 do 17 dnia cyklu, a wspolzyliscie z 5 na 6 dzien cyklu. Wiec nie ma sie czym martwić.

Jesli natomiast liczyles bez miesiączki, to ma cykle 33dniowe i wtedy dni płodne od 13 do 22 dnia cyklu. I tez nie ma sie czym martwic Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 6:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

liczylem od pierwszego dnia do dnia poprzedzającego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cindy66



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 22, 2012 10:17 pm    Temat postu: ciąza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Mam do was pytanie. Kochałam się dziś z moim chłopakiem, i niestety gumka została mi w pochwie Sad stało się to po jego wyjściu, jednak muszę tu zastrzec, że nie dochodził we mnie, wystrysk nastąpił jakieś 5-10 sekund po wyjściu. Gdy tylko wyszedł ( a raczej ja z niego zeszłam ) zorientowałam się i wyszarpnęłam kondom. Jestem na kilka dni przed okresem (zwykle dostaje między 25-27 dniem miesiąca), prezerwatywa była ze środkiem plemnikobójczym. Dodam też, że nie została we mnie cała, wystawała. Teraz panikuję- jest możliwość zajścia w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 2:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma sznas Smile Nie doszło do wytrysku w pochwie, prezerwatywa zawierała środek plemnikobójczy, ponadto nie dostała się cała do pochwy tylko wystawała.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cindy66



Dołączył: 22 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Ci bardzo Smile Niby głupie pytanie, a jednak stresik był ... Myślę, że okres będzie do kilku dni, bo piersi bolą i jajnik pobolewa- wszystko jak zawsze Smile jeszcze raz dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do okresu został 1 dzien, mówi że ma objawy jak przed okresem, szczególnie śluz , ale nie wiem czy może być tak że mimo tego okres nie przyjdzie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 19 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group