Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oszlałam??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Noo mam nadzieje i wam tez tego zycze Very Happy

Dodano po 1 godzinach 49 minutach:

Ale oczywiscie jak ktos ma jakiegos "bzika" moze sie z nam podzielic Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie to niektore z was dziewuszki ma ksiazkowe przyklady nerwicy natrectw Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ta cala nerwica przechodzi???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ruda np kto ma? Razz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nerwica nie przechodzi, trzeba to leczyc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
ruda np kto ma



heehee, alez nikt Razz

bedzie dobrze, leczenie nie bedzie potrzebne Surprised Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt. leczenie nerwicy natręctw jest konieczne ale tylko jeśli "właściciel" owych natręctw ma ich dość i nie potrafi sobie z nimi poradzić oraz gdy utrudniają mu codzienne funkcjonowanie.
takim przykładem może być ktoś kto notorycznie sprawdza czy zamknął drzwi na klucz i w efekcie w ogóle nie wychodzi z domu np. do pracy bo cały czas streczy przy tych drzwiach. itd, itp. Smile

ja jeszcze często mam manię sprawdzania czy mam przy sobie w torebce: dokumenty, portfel, telefon. i chusteczki higieniczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do tych drzwi, to jak narazie az tak zle ze mna nie jest
z tym sprawdzaniem to tez tak mam, ale nie w torebce tylko w szufladach, musze sprawdzic czy portfel jest w szufladzie i czy z nim sa pieniadze, czy mam okulary na swoim miejscu i takie tam Wink


Ostatnio zmieniony przez ewelina15253 dnia Czw Maj 28, 2009 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
ruda np kto ma? Razz Wink


ewelina i gosia ale z tego co pisza nie jest to uciazliwe i nie przeszkadza za bardzo, tak jak gosia napisala na razie jak sobie moga z tym radzic nie jest to grozne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, ja pisalam ze czasami to mnie juz cos trafia jak stoje 5 minut przed kurkami i patrze czy sa zakrecone, z dzwiami juz tak nie jest. Heh, jedno mi ubylo Razz zawsze sprawdzalam czy chomik ma jedzenie, czy wszystko z nim dobrze, noo ale diedaczek zmarl przedwczoraj, ale mimo to powiem wam, ze z dnia na dzien przybywa mi tych "natrectw" Confused
np. wczoraj patrzalam czy spluczka jest na dole Razz musialam dotknac włącznik do światła(jak juz zgasilam to musialam jeszcze raz dotknac) no masakraa, niedlugo bedzie jeszcze tak ze nie bede wychodzila z domu bo bede sie martwila ze cos jest nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group