Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oszlałam??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tą wodą to ja mam tak samo. tzn muszę ją mieć w pokoju. ale to raczej z lenistwa niż z jakiegoś natręctwa. bo ja ogólnie to bardzo dużo piję. i jak mi się w nocy zachce pić to nie chce mi się schodzić na dół do kuchni więc mineralna stoi zawsze na stoliku w drugim pokoju:)
co do porządku- to mam czasem taki artystyczny nieład. źle jest w momencie kiedy ktoś chce mi zrobić przyjemność i posprząta w nim- wtedy na bank nie znajdę potrzebnych rzeczy Very Happy
a co do codziennych rytuałów to jeszcze przed spaniem sprawdzam czy mam pozamykane okna (no co- bo inaczej to przeziębić się można) i zawsze odłanczam komputer od zasilania (tzn wyciągam wtyczkę z gniazdka) no bo jakby było przebicie fazy czy coś to komp mógłby ulec uszkodzeniu Very Happy (nie ma to jak racjonalne wytłumaczenie sobie swojego działania ) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja pod łozkiem mam pilot od wiezy Razz zeby spr ktora godzina Razz tel wyłaczam bo nienawidze jak ktos przerywa mi sen Razz a woda? nie budze sie wogole wiec nie potrzebuje
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heeh, co do tych okien to tez tak mam, moglabym wymieniac tyyle tych spraw ze masakraa...Tel wyciszam, ale nie wylaczam. Jeszcze sprawdzam czy mam zakrecony grzejnik, zeby nie bylo mi goraca w nocy :p
Jeszcze jak sie swieci w telewizorze taka dioda czerwona, to jak sie klade to musze ja wylaczyc :p
alez nam odbija Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hihih:) pewnie to jest tak jak w piosence: "Każdy ma jakiegoś bzika" Razz

co do kaloryferów- ja za to sprawdzam czy mam odkręcone.. Very Happy bo ja to w nocy bardzo marznę a nad ranem to mam tak zimno że nie umiem spod kołdry wyjść Very Happy
poza tym na pierzynie mam jeszcze ciepły koc.
i koniecznie muszę mieć "czystą drogę" tzn nie mogą na podłodze leżeć żadne rzeczy (tzn na mojej "trasie") ale to ze względu bezpieczeństwa. ja mam pamięć fotograficzną i w nocy jak wstaję do WC to idę "na pamięć". więc jak ktoś położy mi coś na mojej trasie to na bank się na tym przewrócę i siniak gotowy Razz

kiedyś jeszcze miałam manię chodzenia po całych płytach chodnika, nie mogłam nastąpić na linię. wszystko się zmieniło kiedy w mieście pozmieniali stare chodniki na nową, drobną kostkę brukową Very Happy musiałam porzucić mój zwyczaj bo inaczej albo chodziłabym na palcach i tiptopami albo skakałabym co kilka metrów żeby tylko nie nastąpić na linie. Very Happy

wtedy też miałam manię liczenia wszystkiego co popadnie: schodów po których chodziłam, drzew i latarni które mijałam, domów, kroków do domu, samochodów.
teraz się to wydaje dziwne. ale wtedy sprawiało że szybciej mijał mi czas ze szkoły do domu Very Happy
jak to mówią: grzeczne dzieci wszystkim się zabawią Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
kiedyś jeszcze miałam manię chodzenia po całych płytach chodnika, nie mogłam nastąpić na linię.


ja tam mam z pasami Razz nie moge nadepnac na biale, heh ludzie pewnie cos o mnie mysla ze laze jak "polamana" Laughing

Kiedys, musialam mamie mowić(to znaczy tak sobie mowilam w glowie) z 5 razy "dobranoc", jak ona odpowiadala to sie powtarzałam , hehe.
Jeszcze kapcie musze miec ulozone kolo łozka Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 8:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buehehehhe ale wariatki z Nas Razz ee przyanjmniej wesoło jest. nie ma zym sie martwic. własnie jak kolezanka napisała - kazdy ma bzika Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może faktycznie jestem pedantką, ale jesli dodać do tego, że nawet brudne naczynia do mycia musze miec poukladane? Very Happy jak nie sa odpowiednio ulozone to nie jestem w stanie pozmywac, bo mnie szlag trafia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Specjalista pewnie nazwałby to nerwica natręctw, ale dopóki nie jest to bardzo uciążliwe, nie zakłóca Ci normalnego funkcjonowania to pewnie jest to zwykły... hmmm... zwyczaj Wink
Tak jak to ktoś wyżej napisał: "każdy ma jakiegoś bzika" Smile

Dodano po 55 minutach:

oo wiecie co - przypomniało mi się coś. Ja NIE WYJDĘ Z DOMU jak się nie popsikam jakimś zapachem Very Happy
W każdej torebce muszę mieć jakiś mini dezodorant, w przedpokoju stoi chyba z 20 flakoników perfum..... to takie moje natręctwo hihih
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wam powiem, ze wczoraj udalo mi sie tyylko 1 raz sprawdzic czy wszystko jest pozakrecane, na swoim miejcsu itp. itd. Very Happy
haha Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i gratulacje. z dnia na dzien bedzie lepiej Smile ja dzis tez zamknełam drzwi po całkowitym skupieniu Razz i nie musze wsiadajac do autobusu zastanawiac sie czy aby napewno było słychac owe "klik" Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group