Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oszlałam??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na szczęście już to mam za sobą. tylko przy drzwiach mówię sobie mój wierszyk Smile i potem jak mi się w połowie drogi pomyśli ze może nie zamknęłam drzwi to sobie przypominam czy mówiłam rymowankę- jeśli tak to wiem, że drzwi są zamknięte.
a przed wyjściem z domu jeszcze sprawdzam czy wyłączyłam żelazko, czy gaz jest zakręcony, okna pozamykane. ale myślę, że to raczej ze względów bezpieczeństwa niż z natręctw. Smile
ale to prawda. mam swoje małe bziki:)
a wiecie co jest ciekawe? - ilekroć rozmawiałam na temat natręctw ze znajomymi to okazywało się, że każdy kiedyś miał taki okres w życiu że musiał coś kontrolować czy powtarzać dane czynności. u niektórych to się potem nasiliło a niektórym samo minęło. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
ilekroć rozmawiałam na temat natręctw ze znajomymi to okazywało się, że każdy kiedyś miał taki okres w życiu że musiał coś kontrolować czy powtarzać dane czynności.


Tak, dokładnie, moja przyjaciółka tez tak ma. Ona to jak wracamy ze4 szkoły to musi w danym miejscu spojrzec do gory i mrugnac dwa razy , hehe Razz musi tez iec poukladane w szkatulce sztuczne paznokcie :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moja sasiadka zawsze jak wychodzi rano do pracy do po wyjsciu z klatki zadziera głowe na 2gie pietro (bo tam mieszka) i patrzy w okno Neutral a po co? taki odruchobzik? Razz przeciez na 2gie pietro nikt nie włamie sie nawet jak ma otwarte okno-oczywiscie nie na ościerz Razz coz kazdy ma jakies "halo" Razz wiem ze spoglada tak cały czas bo czesto podlewam badyle na oknie i widze kto wychodzi. heh
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HAHA...Noo pewnie sie boi, ze jak bedzie padal deszcz to ja "zaleje" Razz albo jakis ptaszek wleci do domu, hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaraz zaczniecie ludzi diagnozować z tego co tu obserwuję. Ale bez mimiki, mowy ciała i barwy głosu to i modus operandi [piszących oraz czytających (jest niczym pokaz pantomimy w celi śmierci dla strażników)].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nieee..Nikt tu nikogo nie ma zamiaru diagnozowac, poprostu ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kawuszczyn czemu maja słuzyc Twoje uwagi? krytyce? jak tak to nie musisz wysilac sie Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie kawuszczyn xDDD hehe Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heeej jak tam z wasza "nerwica" Razz? U mnie nie najlepiej. Zamiast zapobiegac np. powodzi to tylko narobiłam szkód. Tak przekręciłam kran w kuchni, że sie zepsuł i teraz ciurkiem leci woda ;/ eh...
Tak samo bylo z moim kciukiem Razz, oczywiście wiedzialam ze kran w łazience jest zakręcony, ale ciągle musialam sie upewniać no i oczywiście chodzilam jak głupia,sprawdzalam po kilka razy czy on naprawde jest zakrecony,tak ze mam teraz calego "zjechanego" kciuka, ale mimo to, nadal kilka razy sprawdzam, czy faktycznie krany sa pozakrecane, bo jak tego nie zrobie, to nie moge zasnac ;/ super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a próbowałaś pokonać je rymowanką?
ja dla żelazka wymyśliłam taką: "raz dwa trzy- wyłączone żelazko z gry"
Mr. Green
ale na kran jeszcze nic nie mam . Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group