Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oszlałam??

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 9:23 pm    Temat postu: Oszlałam?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz od dłuższego czasu borykam sie z pewnym "problemem"
Poprostu przed każdym zasnięciem, musze sprawdzić pare razy czy kran jest zakręcony, czy kurki od gazu nie sa odkręcone, czy lodowka jest domknięta, czy drzwi sa zamkniete, i bym mogłabym tak wymieniac jeszcze i jeszcze i jeszcze...
Jest to juz wkurzające i to bardzo. Moze i sie osmieszam piszac takie rzeczy, ale kurcze, czy moge cos z tym zrobić?
Staralam sie juz, ale co mi niewychodziło.
Ale poprostu sama mysl o tym ze kurki od gazu sa odkrecone, doprowadza mnie do szału, chociaz juz je sprawdzalam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze jestes przewrazliwiona?... stalo sie cos ze tak sprawdzasz? miałas jakis wypadek w domu..? skad te kontrolowanie sie wzieło? co do drzwi to mam tak samo. zanim pojde spac- spr 2 razy czy zakreciłam Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia skad te kontrolowanie sie wzielo ale doprowadza mnie do szalu!
Nie, nie mialam zadnego wypadku w domu i nic sie nie stalo, poprostu tak sie dzieje, niepotrafie tego wytlumaczyc.
Poprostu cos mnie ciagnie, a jak juz wszystko sprawdze to mowie sobie" a moze jest odkrecony kurek od gazu?"
i juz wizja ze cos sie stanie zlego, podobnie jest z drzwiami.

Dodano po 10 minutach:

Z tym przewrazliwieniem to bardzo mozliwe, ale co zrobic , zeby to mi minelo??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hhe moze z czasem samo minie? oj nie wiem co zrobic..moze jestes bardzo ostrozna osoba i nie nalezy sie doszukiwac jakiejs choroby... Razz Wink lepiej 10 razy sprawdzic niz potem miec włamanie w domu, powodz,albo wybuch gazu Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Noo, dokladnie Very Happy jeszcze mam takie glupie przyzwyczajenie, ze musze ukladac swoje pierścionki tak jak sobie ulozylam w glowie:P
nie nie, ja nie doszukuje sie tu zadnej choroby, tylko moze ktos wie, co z tym zrobic, albo tak jak Ty piszesz, poprostu minie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też tak miałam z zamykaniem drzwi.
kiedyś się na siebie wkurzyłam bo latałam do drzwi co kilka minut ;/
aż w końcu wymyśliłam sobie regułkę. i teraz ilekroć zamykam drzwi powtarzam sobie: "raz, dwa, trzy - na pewno zamknęłam drzwi"
i to pomaga:) bo wiem, że zamykałam drzwi całkiem świadomie. i że na pewno je zamknęłam:)
bo kiedyś wykonywałam te czynności automatycznie. nie zastanawiałam się nad nimi. i potem mój mózg zaczął nakręcać, że coś pominęłam.
może u Ciebie jest podobnie? staraj się bardziej skupić na rzeczach które robisz . może to pomożeSmile
co do gazu, wody, prądu itd jeszcze żadnych rymowanek nie ułożyłam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jak zamykam drzwi to staram sie skupic na tym zeby uslyszec "klik klik:" i zamkniete.. jak cos mnie rozproszy to otwieram jeszcze raz, właze do domu i znow wwychodze i na spokojnie zamykam i licze do 2ch Razz na starosc ludzie głupieja-fakt Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nerwica natręctw?
ja musze mieć ciuchy poukładane kolorami, szklanki od najwiekszej do najmniejszej i długopisy w osobnyj pojemniku, ołowki w osobnym, zakreslacze w osobnym itd.

widać jest więcej takich detektywów monków.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hhahahah dobre Razz
Eye u Ciebie to nic innego jak pedantyzm Razz i dobrze ;] lepszy porzadek niz syf Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heeh, ja z ubraniami tak nie ma, ogolnie u mnie utrzymuje sie syf w pokoju Wink
no ale swoje wszystkie rzeczy musze miec na swoim miejscu Very Happy
a jka cos z tego miejsca "sie zagubi" to wpadam w szal i stawiam caaly dom na glowie Razz hehe

Dodano po 3 minutach:

Gosia, z tymi rymowankami to moze cos pomoze Very Happy
dzisiaj sprobuje, troche duzo bedzie tych rymowanek , haha

Dodano po 3 minutach:

Aaaaa...I jeszcze musze miec wode przy łóżku, a w łozku krem, komorke i gumke do wlosow, niezle Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group