Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Oszlałam??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno, daj spokój. To nie jest nic strasznego pójść i opowiedzieć o swoim problemie, na prawde, bez szopki i marsz do lekarz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olcia9444



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale z rodzicą nie powiem o tym , bo powiedz , że sobie ciąglę jakieś choroby wymyślam . A nie mam nikogo zaufanego pełnoletniego .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
EdytaK



Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana masz nerwicę natręctw,im wcześniej pójdziesz do lekarza tym lepiej dla Ciebie.Jesteś młodą dziewczyną ,wszystko przed Tobą - głowa do góry !
Radzę Ci ,powiedz komuś dorosłemu i idź na wizytę .Psycholog czy psychiatra nie gryzą a zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak fizyczne.
Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emiiiiii22



Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ......
PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 7:43 pm    Temat postu: nerwica natręctw Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny cierpicie na nerwicę natręctw, ja na początku również myślałam, że to jakieś waiactwo, ale teraz już wiem, że to choroba, jeśli ktoś chce porozmawiać na ten temat podaje swojego maila clara95@vp.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam po długim okresie niepisania Smile chciałam tylko powiedzieć, ze aktualnie nie mieszkam juz w starym mieszkaniu, gdzie pojawiał się szereg czynności, które musiałam wykonywać. Jednak jest prawdą to, że przeprowadzka pomaga, oczywiscie nie generalizuje, ale cieszę się, że juz nie mam tego problemu Wink pozdrawiam Very Happy bez nerwicy Very Happy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

Teraz mając 24 lata, mieszkając już w innym mieście, mieszkaniu, całkowicie pozbyłam się nerwicy natręctw.

Po poprzednim poście z 2012 roku nerwica nie powróciła Wink Również dzięki temu, że uspokoiłam się psychicznie, nie myślę uporczywie, czy drzwi są zamknięte ( mieszkam na strzeżonym osiedlu ), czy kran jest zakręcony ( przecież bym słyszała ) etc. Wink

Pozdrawiam

Bez nerwicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alf3on



Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nerwica natręctw Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 12:20 pm    Temat postu: Re: Oszlałam?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina15253 napisał:
Juz od dłuższego czasu borykam sie z pewnym "problemem"
Poprostu przed każdym zasnięciem, musze sprawdzić pare razy czy kran jest zakręcony, czy kurki od gazu nie sa odkręcone, czy lodowka jest domknięta, czy drzwi sa zamkniete, i bym mogłabym tak wymieniac jeszcze i jeszcze i jeszcze...
Jest to juz wkurzające i to bardzo. Moze i sie osmieszam piszac takie rzeczy, ale kurcze, czy moge cos z tym zrobić?
Staralam sie juz, ale co mi niewychodziło.
Ale poprostu sama mysl o tym ze kurki od gazu sa odkrecone, doprowadza mnie do szału, chociaz juz je sprawdzalam.

WYLUZUJ I PSYCHOLOG COS DORADZI .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group