Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odstawienie pigulek

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez wytrysku w środku nie będzie ciąży. Miesiaczka powinna wystapic mniej wiecej w czasie w ktorym do tej pory wystepowalo krwawienie z odstawienia, ewentualnie mniej wiecej wtedy kiedy miewalas miesiaczki przed stosowaniem tabletek. Roznie to bywa.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
evetka



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę jeszcze o jedną porade. Jak wcześniej pisałam odstawiłam tabletki 18 grudnia, a 22 grudnia miałam krwawienie z odstawienia. Wczoraj (5 styczeń) zaczął mi się wydobywać biały śluz, gęsty i ciągnący się - przezroczysty tak jak białko kurze. Oznaczałoby to owulację i dni płodne? Dzisiaj (6 styczeń) również się wydobywa ale o lekkim zabarwieniu żółtym. Co ja mam o tym myśleć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zdecyduj się czy był biały i gęsty czy przezroczysty i ciagnacy sie...

Przezroczysty iciagnacy sie to dni plodne, gesty i bialy pojawia sie tuz po owulacji i po okolo2/3 dniach od jego pojawienia sie masz juz dni nieplodne
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
evetka



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciągnący się. Ale czy lekkie zabarwienie żółte nie mówi o jakiejś chorobie? Nie jest to żółty śluz ma leciutkie takie zabarwienie. Czyli ciąże moge wykluczyć?

Dodano po 15 godzinach 6 minutach:

Dzisiaj (7 stycznia) mam też śluz ale biały z lekkim zabarwieniem żółtym lejący się. Martwi mnie to lekkie zabarwienie żółte czy wszystko jest wporządku. I przez te wszystkie dni bardzo boli mnie brzuch ;( Czy to reakcja organizmu na owulacje po odstawieniu tabletek? Ciąże moge wykluczyć jeżeli mam owulacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie współżyłaś po przyjęciu ostatniej tabletki z blistra bez dodatkowego zabezpieczenia to mozesz ciązewykluczyć.

Żółte zabarwienie może oznaczać infekcję, nadżerkę lub po prostu taka Twoja uroda.

Musisz zgłosić sie do ginekologa jeśli Cię to niepokoi.

Dalsze pytania o śluz zadawaj w odpowiednim temacie dotyczącym śluzu w dziale "Metody naturalne".
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
evetka



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Współżyłam po przyjęciu ostatniej tabletki z blistra. Tabletki skończyłam brać 18 grudnia a 24 (krwawienie z odstawienia) współżyłam bez zabezpieczenia ale narzeczony nie skończył w środku. Pisałam o tym wcześniej. Od środy (5 stycznia) pojawiła się owulacja. Wczoraj zrobiłam test ciążowy i był negatywny. Więc sama nie wiem co myśleć. Jeżeli miałam owulacje to ciąża jest wykluczona (sama owulacja + test). Jak myślisz?

Dodano po 46 minutach:

Pomyliłam się 18 grudnia odstawiam tabletki a 19 grudnia miałam stosunek bez zabezpieczenia ale narzeczony nie skończył w środku. A 22 grudnia miałam krwawienie z odstawienia do niedzieli. No i teraz ta owulacja. I zrobiłam test wyszedł negatywny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez wytrysku zasadniczo nie ma mowy o ciąży.

Pamiętaj, że jeśli odstawiasz tabletki to okres który byłby normalnie przerwą nie jest chroniony przed ciążą.

Jeśli test był zrobiony min. 14-16 dni po stosunku to jest wiarygodny.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
evetka



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiony test jest wiarygodny od 14 do 16 dni po stosunku? Na opakowaniu testu pisało że jest wiarygodny po 6 dniach od stosunku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tyle ze po 6 dniach tp nie ma czego badać bo nie ma ciąży...Jak nie ma ciazy to nie ma hormonu ciążowego...

Poczytaj trochę jak dochodzi do zapłodnienia i ciązy i ile czasu który etap wymaga...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
evetka



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To dlaczego tak na teście pisało? Dlaczego wprowadza w błąd? Ale jeżeli do stosunku (bez wytrysku) doszło 19 grudnia a test zrobiłam 7 stycznia to chyba odpowiedni czas? A poza tym miałam owulacje wiec ciąże moge wykluczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 18 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group