Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odstawienie pigulek

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż.. Wszystko jest możliwe: nawet użycie prezerwatywy nie wyklucza w stu procentach zajścia w ciążę. Jeśli chodzi o okres po odstawieniu, wszystko zależy od organizmu - w niektórych przypadkach potrzeba czasu aby sie uregulował. Dla własnego spokoju zrób sobie test, będziesz dzięki temu mieć pewność. A spóźnianie sie okresu może być właśnie spowodowane stresem z powodu jego braku Wink Czasami spóźnia się nawet 2 tygodnie! W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości - idź do lekarza Wink Na pewno wszystkie rozwieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..dziękuję bardzo za odpowiedź. Okres na szczęście pojawił się w środę.

Pozdrawiam i miłego weekendu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia1985



Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Przez cztery miesiące biorę tabletki Atywia. Ostatnie opakowanie skończyłam 09.06.2013. Wczoraj skończyła się 7 dniowa przerwa. A dzisiaj mam rozpocząć nowe opakowanie. Okr..s miałam od 11.06 do 13.06. (3 dni). Receptę miałam jedną na sześć opakowań tabletek ale kupuję po jednym opak. w tej samej aptece, zawsze zamawiam wcześniej bo od ręki nie mają. Obiecali że w piątek 14.06 będą mieli ale nie dostali, a dzisiaj powiedzieli że będą mieli w przyszły poniedziałek.
Przez ostatnie trzy dni kochałam się z finałem w środku. Jaka jest szansa zajścia w ciąże jak nie biorę już tabletek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 1:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do szansy na ciążę...Standardowa : nie jesteś zabezpieczona.

Co do rozoczęcia nowego opakowania. Idź do lekarza, niech sprawdzi czy nie jestes w ciąży (zlecenie badania bHCG) i jesli bedzie wszystko ok, możesz zaczać je przyjmować w pierwszym dniu miesiączki.

PS>

Dobrym zwyczajem jest miec w domu jedno zapasowe opakowanie. Czyli powinnas najpierw wykupic dwa. i pozniej po jednym i podmieniac to zapasowe na nowsze Smile tedy unikasz takich sytuacji.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania1111



Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 1:10 pm    Temat postu: odstawienie tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam pytanie czy to sa skutki przerwania diane???Przez 3 lata brałam diane 35 . Jednak chciałam sobie zrobic przerwe na 3 miesiace odstawiłam tabletki okres miałam regularny za kazdym razem. Ostatnio wróciłam z powrotem do diane 35 jednak przerwałam zazywanie tabletek w połowie opakowania z przyczyn zdrowotnych--- przy czym od początku zazywania tabletek wspołżyłam z mężem zawsze z uzyciem prezerwatywy. niestety dzis mija 31 dzien kiedy nie dostałam okresu wogole ani zadnych plamień. Mam wizyte u swojego ginekologa dopiero za 3 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozregulowałas sobie gospodarke hormonalną najprawdopodobniej. Trzeba zrobić badanie aby wykluczyc ciaze (choc nie powinno jej byc) i podac leki na wywołanie miesiaczki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, czy po odstawieniu tabletek, wróciły do Was "skutki uboczne" miesiączek ? Jeżeli tak to po jakim czasie ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group