Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Odstawienie pigulek

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy czy to Twoje pierwsze tabletki...

Jeżeli to Twoje pierwsze opakowanie pigułek, to nie masz się czym martwić, to normalne. Takie działania niepożądane, mogą występować do trzeciego miesiąca brania pigułek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 3:38 pm    Temat postu: brak okresu po odstawieniu tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miesiac temu odstawilam tabletki, tylko ze bralam je dwa miesiace i pare dni, no i odstawilam je w 8 tabletce 3 opakowania poniewaz mialam chyba wszytskie skutki uboczne i juz nie mialam sily ich dalej brac, no i wystapilo po paru dniach krwawienie z odstawienia, teraz czekam na okres naturalny tylko ze minal miesiac i ani sladu:/ zrobilam test ciazowy wyszedl negatywny, jak dlugo mozna czekac na normalny okres po odstawieniu tabletek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przerwałaś w połowie opakowania, więc teraz troszeczkę może sie nagmatwać. Poczekaj do przyszłego miesiąca, powinno się wszystko unormować. Maksymalnie takie zmiany mogą normować się do trzech miesięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 21, 2006 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, wiem o tym, mija 5 tydzien od odstawienia tabl a okresu nie ma, mam jakis wzdety, powiekszony brzuch, czy mozliwe ze juz mi brzuch mogl urosnac jakby, byla w ciazy czy to niemozliwe?, poza tym nic sie nie dzieje, troszke bola mnie piersi, a tak to nie mam zadnych zwerotow glowy, nie siusiam czesto, i nie mam zadnych wymiotow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie wiem... ale za miesiąc brzuch nie urośnie. Więc najlepszym wyjściem będzie zrobienie testu ciążowego.
A jeżeli wyjdzie negatywnie (możesz ewentualnie powtórzyć go, choć testy rzadko się mylą) -- musisz lecieć do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia005



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 6:48 pm    Temat postu: odstawienie tabletek a brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam problemik,mianowicie ponad miesiac temu przestałam brać tabletki (bralam je przez 3 lata) dostalam okres po odstawieniu i kolejny powinien pojawic się 23-go czerwca i niestety do dzisiaj go nie ma. przez ostatni miesiac uprawialam sex z prezerwatywa i nie doszlo do wytrysku wewnatrz.nie wiem co mam myslec.po jakim czasie od odstawienia tabletek wraca plodnosc?slyszalam ze po tak dlugim czasie przyjmowania tabletek cykl moze niezle wariowac.pomozcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to prawda ze wariuje. Zbyt dlugo organizm przyjmował hormony i musi troszke uplynac zeby wszystko wrocilo do normy Wink
Najlepiej zapytac lekarza Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia005



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytalam tutaj juz kilka podobnych postow i tak jak inne dziewczyny obawialam sie ze moge byc w ciazy,ale teraz juz troche sie uspokoilam.uswiadomilam sobie ze po trzech latach jednak cykl ma prawo sie rozregulowac.ciekawi mnie po jakim czasie wraca plodnosc,bede wdzieczna za odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia005



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeczytałam całe forum na temat pigułek i przyznam szczerze ze jestem nieco przerazona,dowiedzialam sie ze optymalny czas przyjmowania to 2 lata a potem powinno sie zrobic przerwe,ja bralam ponad dwa lata, niektore dziewczyny pisza ze nie mialy okresu po kilka miesiecy albo mialy strasznie nieregularny,czy to moze skutkowac bezplodnoscia??? Confused

sorki bralam ponad trzy lata Smile

---edit by emilka---
jeśli chcesz coś dodać, uzyj opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pati8309



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 2:49 pm    Temat postu: brak miesiączki po odstawieniu tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 6 m-cy zazywam Microgynon '21, w ostatnim miesiącu wzielam tylko 11 tabletek poniewaz odczuwalam mdłosci, bardzo zle sie czulam i nie bylam w stanie kontynuowac dawkowania. Odczekalam jakis czas z nadzieją, ze moze miesiączka sie pojawi. Jednak sie tak nie zdazyło. Ostatnia miesiaczke mialam 1-szego czerwca. Dzisiaj mamy juz 11-tego lipca a ja nadal jej nie dostalam. Bardzo zle sie czuje, zaczynam tyć, wszystko co jem, "rosnie" mi w ustach, rankiem jest jeszcze w miare dobrze, natomiast ból brzucha, wszystkich mieśni nasila sie ze zdwojoną siła wieczorami (a dodam ze pracuje wlasnie wieczorami, wiec jest to dla mnie podwojnie uciązliwe, a nie chce sie uzalezniac od tabletek przeciwbólowych).Dodam tez, ze od 8 dni zaczelam ponownie brac Microgynon widząc co sie dzieje (chociaz nadal zle sie po nim czuje, ale moze to pomoze w jakis sposob) te przypadlosci naprawde mnie stresują na kazdym kroku, czuje sie bardzo zle i nie wiem czy dam rade nadal tak funkcjonowac.
Co mam teraz zrobic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group