Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obserwacja śluzu - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ruzia80 Organizm to nie jest maszyna i nie zawsze działa tak jakbyśmy tego chcieli. Owulację mogą hamować lub przyspieszać róże czynniki, od stresu, po kiepską pogodę w niektórych przypadkach(ja na przykład tak mam).

Owulacja występuje w dniu zmiany charakteru śluzu z przezroczystego ciągliwego na mleczny nieciągliwy.

A tak swoją drogą...Skąd Wam do głowy przyszło, że kochając się w dniu owulacji akurat będzie chłopiec?Moja chrześnica jest najlepszym przykładem na to, że takie zabobony należy schować między bajki...Tak celowali na owulację (z powodzeniem) tak zależało im na synku, że wypracowali dziewczynę Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruzia80



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja wiem pewnosci co do plci nigdy nie ma i ja tez wlasciwie traktuje to z przymruzeniem oka, tyle ze chyba rzeczywiscie tak jest ze kochajac sie w trakcie owulacji ZWIEKSZA sie szanse na chlopca a nie zapewnia go sobie w 100 % i stad wlasnie nasze celowanie w owu...Smile pozdrawiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 12:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedna wielka bajka...O płci dziecka decydują tylko i wyłącznie plemniki...Bo to one zawierają albo chromosom płci X albo chromosom płci Y...

Komórka jajowa zawsze ma chromosom płci X...

To kiedy dochodzi do zapłodnienia nie ma najmniejszego znaczenia...tu raczej liczy się to, który plemnik szybciej dotrze do komórki jajowej i w ogóle jakie plemniki zawiera w danym momencie ejakulat mężczyzny...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 1:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więc nie jest to bajką, bo plemniki "na chłopca" są szybsze i szybciej dotrą do komórki jajowej Wink ale jest jeszcze kwestia polaryzacji komórki jajowej, która też może zrobić psikusa nawet jak się współżyje "na chłopca" czy "na dziewczynkę" ;]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruzia80



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka ja to wszystko wiem ale tez te meskie plemniki zyja krocej bo sa mniejsze wiec jeli np 3 dni przed owu sie bedziesz kochac to dajmy na to za 24 godziny wszystkie z nich beda juz sobie oczekiwac na komorke jajowa tylko ze te meskie zaczna padac i jej nie doczekaja a zenskie silniejsze poczekaja na nia... wiec im blizej owu tym wieksza szansa ze meskie doczekaja..czy to nie jest logiczne...? ja tam w to wierze...a kwestia polaryzacji...no tak...tez o niej slyszalam...ale to akurat wydaje mi sie wieksza bajka...zreszta jak jest nigdy sie pewnie do konca nie dowiemy.kazda z nas robi wg uznania..ja dzis zrobilam kolejny 8 juz) test owu i...POZYTYWNY! i zaraz z mezem na barara(moze za wczesnie w sumie...)no i zobaczymy...tylko kwestia jest taka dziewczyny ze mnie teraz bardzo boli z prawej strony jajnik i wogole podbrzusze i niewiem czy to owu...czy moze kurde jakies znowu komplikacje...slyszalam np ze jak po stosunku odczuwa sie bol..(tylko nie pamietam gdzie ten bol)to cos to niedobrego oznacza...ale ze mnie pesymistka...jej..trzymajcie kciuki zeby sie udalo...mezus wraca zpracy niedlugo to powtorzymy dla pewnosci...to juz bedzie nasz 3 cykl prob w tym drugi z testami owu...zaczynam myslec ze moze mam jakies niedrozne jajowody..czy wiecie czy sa przy tym jakies objawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polaryzacja to nie bajka, to że męskie plemniki są szybsze i słabsze też nie. i jedno i drugie zostało dowiedzione naukowo
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość1734



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja również mam pytanie: przez jaki czas może trwać wydalanie wydzieliny? Koleżanki różnie mi mówią, a jedna ciągle narzeka, że ma ją już od półtora roku! proszę o odpowiedź Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiej wydzieliny? Śluz szyjkowy podczas cykli owulacyjnych? Może być cały czas...Przez cały cykl...i to jest normalne...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość1734



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jest normalne to, iż moja koleżanka nie ma jeszcze miesiączki, a śluz znosi (bez przerwy) już od października 2007 roku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może tak być. Ile macie lat??
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group