Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obserwacja śluzu - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 9:01 pm    Temat postu: sucho przed okresem?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej moze ktos mi odpowie na to pytanie

czy przed okresem jest zupelnie sucho??tak kilka dni przed??bo czytalam gdzies ze tylko po okresie jest kilka dni suchych
wiec jak to jest??
pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie koniecznie musi byc calkiem sucho Smile ja np. mam tak ze przed okresem mam uczucie suchosci ale sluz jest taki bialawy i czasem , zalezy od miesiaca jest go nawet sporo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to oznacza ze sa dni nieplodne tak??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, przed okresem sa dni nieplodne i taki gesty i bialawy sluz swiadczy o tym ze sa nieplodne Smile plodny sluz wyglada jak bialko kurze, ciagnie sie no i masz uczucie jakbys miala "mokro" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pussy



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: swaj
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 2:01 pm    Temat postu: śluz płodny po stosunku a śluz jajeczkowania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak odroznic sluz plodny ktory znajduje sie po stosunku w drogach rodnych kobiety od sluzu jajeczkowania???
czy 9-10 dzien od miesiaczki moze byc dniem plodnym skoro mialam sucho? a czy leki przeciwbolowe zazywane typu PARACETMOL moga zaszkodzic zaplodnieniu czy zygocie w tych pierwszych dniach...moze dosc do poronienia?? prosze o pomoc...czekam... jestem w ogole w ciazy???


----edit by emilka---
przenoszę do odpowiedniejszego działu. jakbyś mogla, to formułuj trochę bardziej zrozumiale swoje wypowiedzi, bo ciężko jest się trochę zorientować, o co chodzi i nadawaj tytuły tematom, które bardziej odzwierciedlają treść wiadomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sluz podczas dni plodnych ma wyglad kurzego bialka, jest ciagliwy i wystepuje uczucie ze jest ci mokro Smile
podczas podniecenia sluz jest podobny ale wystepuje tylko wtedy kiedy jestes podniecona, a sluz plodny wystepuje nawet wtedy kiedy nie jestes podniecona....
a jezeli od pierwszego dnia krwawienia minelo 9 lub 10 dni i mialas sucho to pewnie byly twoje dni nieplodne, jezeli masz dlugie cykle i do tego nieregularne to moglo tak byc bo plodne zaczna sie pozniej, ja tak mam Smile plodne zaczynaja mi sie dopiero okolo 17 dnia cyklu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

swoja droga- ile razy mozna to samo pisac? Rolling Eyes
Pituszka musimy linki chyba podawac, bo z tego co pamietam to Emilka gdzies owe posiada Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pussy



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: swaj
PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale sluz razem z plemnikami utrzymuje sie w drogach rodnych kobiety pare dni i czy wycieka??czy to jest prawda?


----edit by emilka----
nie zadawaj tego samego pytania w dwóch tematach. zupełnie nie ma sensu tworzyć nowego. zapewniam Cię, iż tutaj tez pytanie zostanie przeczytane i ktoś udzieli Ci odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jesli masz płodne to plemniki moga przezyc w sluzie nawet do 72h i wiecej. Wycieka? nie bardzo rozumiem..sluz czy sperma? sluz zawsze wycieka na zew., tak samo sie tyczy spermy Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pussy



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: swaj
PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no bo przez 4 dni po stosunku wyciekala mi jakas wydzielina..i nie wiem co to bylo...Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group