Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obserwacja śluzu - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudiii19



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ten zółtawy śluz jest ciągle czy tylko tak 'na chwilę' bo jak byłam w wc to miałam i po godzinie poszłam to już nie miałam... Czy to normalne?
Pozostaje czekać mi tylko na okres.. a skoro napisaś,że ten śluz występuje 12-16 dni przed miesiączką,tzn. że mi się spóźni miesiączka,bo powinnam dostać 29 listopada.. w sumie mam 14 lat dopiero to mogę mieć jeszcze nieregularną hę?

Dodano po 1 minutach:

..i doczytałam teraz od mala_mi że okres może się spóźnić również z powodu zażywania antybiotykow tak? bo właśnie mam anginę i spożywam antybiotyki..

---Pytanie przeniesione do odpowiedniego działu i tematu. Poczytaj sobie bo na temat Twojej ewentualnej ciąży rozmowa juz była i odpowiedz dostałaś bardzo wyczerpującą. Nie drąż tematu---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze moze sie spoznic. od antybiotykow, stresu, roznych chorob, zmian klimatu itp.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sluz nieplodnym, wystepoujacy przed miesiaczka, kiedy tak naprawde sie pojawia?Smile Jakos odrazu po owu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od razu to chyba nie.. Rolling Eyes zalezy kiedy owulacja sie konczy... niepłodne sa od 18 dc wiec i od tego dnia powinien byc juz niepłodny.. ale czy jest:? to nie wiem Cool moge smialo powiedziec ze napewno niepłodny jest juz od 20dc Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba pamiętać, że w szyjce może być juz niepłodny a nie widać go gołym okiem Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest tak. Owulacja występuje w momencie gdy śluz zmienia się z przezroczystego ciągliwego na taki mleczny, nierozciągliwy. I okres niepłodny zaczyna się 4 dnia po zmianie.

Wystarczy poczytać odpowiednie tematy. Już wielokrotnie o tym pisałam. Są tu też tematy tylko temu poświęcone...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olivia84



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak mi tu sugerowano moja owulka chyba sie przesunela.a tyle paniki bylo.powiem wam kobietki ze zycie starajacej sie o dzidzie kobiety jest ciezkie.od testu do testu.potem okres liczenia mierzenia.hmm...zwariowac mozna.jak pisalam wyzej korzystajac z testow byl to 11 dzien kiedy szanse byly najwieksze,teraz czekam.tylko zastanawiam sie skoro test pokazal ze to juz a sluzu zero.od poczatku sucho.mialam tylko te plamienia po okresie a od tamtej pory nic.czy ten sluz zawsze powinien wystepowac?bo ja zawsze mialam tylko w tym miesiacu moj organizm zwariowal.podejrzewam tez problem z jajnikiem.boli juz tydz i jest wypukly ze tak powiem,nie wiem czy to ma zwiazek.pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RocketQueen



Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, ja tu już pisałam o swoim problemie jaaakiś czas temu, może teraz też pomożecie mi rozwiać moją wątpliwość Wink
Od mojej ostatniej schizy (którą chyba ostatecznie przepędziłam negatywnym testem dwa miesiące po stosunku Rolling Eyes) postanowiłam zapobiegawczo oprócz prezerwatywy stosować obserwacje temperatury i śluzu. Trwa mój drugi cykl, odkąd staram się to robić - z temperaturą jest ciężko, bo niemal non-stop jest podwyższona, wiec pozostaje mi to drugie.
Miesiączkę miałam 6-12 grudnia, ok. 18 grudnia zaobserwowałam rozciągliwy, przeźroczysty śluz, którego ilość znacznie zmalała po 5 dniach, a po tygodniu był już tylko 'wodnisty', następnie nieco lepki, ale było go mało. Dziś jest 25 dzień mojego cyklu, a ja odczuwam niemal zupełną suchość - czy to nie za wcześnie przy moich ok. 30-dniowych cyklach? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zostało tylko 5dni do okresu wiec sluz moze wogole zaniknac Smile nikt nie powiedział ze musi byc na okragło Smile
jesli stosunki sa zabezpieczone to nie ma mowy o ciazy. mozesz byc spokojna
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy śluz podczas podniecenia to taki sam śluz jak w pochwie normalnie? Chodzi mi czy można też określić dni płodne przez śluz podczas podniecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group