Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obserwacja śluzu - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anula84



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ja również mam zapytanie odnośnie płodności... w którym dniu wypada jajeczkowanie jeżeli cykle są 38 dniowe Question Proszę o w miarę szybką odp. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najwieksza płodnosc to granice 18,19 dc. Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula84



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak się to wszystko wylicza???? Bo jestem w tym zielona? Tzn, okres płodności od do i dni największej płodności... Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapraszam na PM Smile tam Ci wytłumacze. to nie jest odp miejsce na tego typu pytania Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruzia80



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 12:26 pm    Temat postu: brak sluzu-czemu? i czy mozna wtedy zajsc w ciaze? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. mam pytanie wlasnie w tym cyklu postanowilam sobie zrobic wszystko co nalezy zeby udalo sie zajsc w ciaze. zapisuje temperature)ktora szczerze mowiac dziwnie mi wyglada...)obserwuje sluz(no wlasnie...)i nawet robie testy owulacyjne...niestety w tym cyklu jutro teoretycznie powinnam miec owulacje a sluzu jak nie bylo tak nie ma...zaczelam sie martwic..zawsze mam sporo sluzu plodnego czyli rozciagliwego ktory wyplywa na bielizne i daje uczucie sliskosci a w tym miesiacu kompletnie nic...mialam 2 dni uczucie lekkiej wilgotnosci ale bez sluzu :(niewiem czy stres i nerwy moga miec na to jakis wplyw? nawet juz sprawdzalam w 'srodku' ale tam tez kompletna susza....zupelnie nie rozumiem czemu?staram sie pic wiecej od 2 dni ale nie pomaga...w zeszlym miesiacu pilam sporo wody i mialam duzo sluzu a w tym nic. czy to mozliwe ze nie bede miala owulacji? test tez nic nie wykazal a powinien gdyby jutro miala byc...co moze byc tegoprzyczyna? i czy jest szansa na zajscie w ciaze wobec takich okolicznosci? pomozcie...Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami zdarzają się cykle bezowulacyjne, ale może cykl Ci się przesunie i owulacja wystąpi później.. na jakiej podstawie stwierdzasz, że powinnaś mieć jutro owulacje? z kalendarzyka czy z testów owulacyjnych?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruzia80



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg tego programu 'karta' owulacje powinnam miec jutro ale test nie wykazal tego, wiec albo sie przesunie albo wogole jej nie bedzie...Sad a tak sie nastawilam na ten cykl, ze sie uda i wogole..siedze i wcinam marchewki bo podobno sprzyjaja produkcji sluzu...a na ile przed owu pojawia sie ten sluz? ja mam cykle mniej wiecej co 27-31 dni...ale pow 30 tu tylko jak sa jakies czynniki wplywajace na opoznienie np zmiana klimatu, podroz itp.dzis jest 12 dzien cyklu wiec tak za 2 dni najpozniej powinnam miec owu...kurde a moze ten sluz tam gdzies gleboko jest? niewiem co sie dzieje..Sad(help!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owulacja występuje na ok. 10-16 dni przed terminem spodziewanej miesiączki, więc tak z kalendarzyka, to raczej mało precyzyjnie można to określić ;] w sumie już na kilka dni przed owu śluz powinien się pojawić, czasami tak jest, że znajduje się w szyjcie i malo go wypływa, to też czasem bywa zwodnicze, bo myśli się, że ma się dni niepłodne a tutaj w szyjce już jest produkowany plodny. poczekaj jeszcze, może się pojawi
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruzia80



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny ja niewiem co sie dzieje...Sad(( mierze dopiero temp pierwszy miesiac ale skoku nie ma a program mi na dzis wyznaczyl dzien owulacji wg dlugosci ostatnich 12 cykli i tak tez wydaje mi sie zawsze mialam ok 12-14 dnia cyklu..tymczasem dzis jest 13 dzien cyklu i do tego zero sluzu kompletna susza...temp taka jak do tej pory test owulacyjny negatywny...nic nie rozumiem:( przeraza mnie to . staramy sie z mezem o dziecko i tym miesiacu powiedzielismy sobie : uda sie, zrobimy wszystko jak byc powinno, a tu tak jakby wogole owulacji nie bylo i nie zanosi sie na nia, bo przeciez gdyby miala byc opozniona o pare dni to i tak sluz powinien juz byc...niewiem co sie dzieje...co robic? niewiem czy kochac sie z mezem bo specjalnie wstrzymywalismy sie ponad 2 tyg zeby w sama owulacje a tu nie ma jak na zlosc? czemu?help! Sad

Dodano po 31 minutach:

Acha i jeszcze jedno pytanie. czy jesli z przyczyn np silnego zdenerwowania owulacja sie spozni lub wogole nie wystapi to sluzu plodnego tez nie bedzie?hm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruzia80



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest tu ktos? chyba zanudzilam towarzystwo...Sad(( W niedziele wieczorkiem dotalam sluz...taki plodny rozciagliwy ale ...nadal mam problem...dzis jest 16 dzien cyklu ktory trwa u mnie 27-28 dni od 4 dni mam sluz plodny a owulacji jak nie bylo tak nie ma...od 10 dnia cyklu robie testy owulacyjne. wykorzystalam juz cale opakowanie(7testow) a owulacja sie nie pojawila, niewiem co myslec...czy pojawi sie jeszcze w tym cyklu? jak myslicie?bylaby opozniona az o tydzien...celujemy z mezem na chlopca dlatego tak nam zalezy zeby kochac sie w dniu owulacji ale jestem kompletnie zdezorientowana..niewiem czy zaczynac kolejne opakowanie testow...sluz niby jest ale gdzie ta owu..??? Shocked temperaturke tez mierze i od 4 dni jest bezmienna...termometr sie zacial czy co...help...Sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group