Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obserwacja śluzu - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość1734



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja 13, a ona skończy 13 dopiero w listopadzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to czym się przejmujecie? Jakbyście miały lat 17 i coś takiego...To wtedy wypadałoby iść do ginekologa Smile

Spokojnie Smile Macie jeszcze czas Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość1734



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: dzisiaj rano spostrzegłam, że mój śluz jest bardzo zbity i ciągnący się, a co mnie najbardziej zadziwiło - jest wyraźnie brązowy! Myślę, że mogę dostać miesiączki, czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to jest Twój czas na okres?
masz regularne cykle?
jeśli śluzowi towarzyszy pieczenie lub swędzenie to może to być jakaś infekcja.

a poza tym- nie bardzo rozumiem Twoje pytanie. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość1734



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nigdy jeszcze nie miałam miesiączki tylko ciągle ten śluz, który wcześniej był przeźroczysty albo biały. Nic nie piecze ani nie swędzi. Chodziło mi o to, czy ten brązowy śluz oznacza przyjście pierwszej miesiączki w najbliższym czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość1734



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odp. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość1734



Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wracając do tematu powyżej: znowu mam przeźroczysty śluz, a pierwszej miesiączki nie było ;( Co mam o tym myśleć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 1:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Że Twój organizm się przygotowuje do swojej roli. Spokojnie. nie dzieje się nic złego.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
żonka85



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 4:04 pm    Temat postu: Re: śluz przed miesiaczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
Witam mam taki problem, powinnam na dniach dostac miesiaczke (mam nieregularne cykle wiec nie jestem w stanie dokladnie okreslic kiedy ona przybedzie , jestem w 34 dniu cyklu) sluz plodny mialam jakies dwa tygodnie temu... czyli teoretycznie teraz powinien sie pojawic okres... ale ostatnio pare dni temu znow zauwazylam sluz plodny (ciagnacy sie). Moje pytanie jest takie czy sa mozliwe dwie owulacje? A dugie pytanie dzisiaj zauwazylam mala ilosc sluzu o lekko rozowym zabarwieniu (nie byla to krew) czy to jest sygnal zblizajacej sie miesiaczki? Jak mam to rozumiec? Dodam ze nigdy wczesniej tak nie mialam... Sad




Pod koniec cyklu szybciej obniża poziom progesteronu niż estrogenów i chwilowo estrogeny przeważają. Takie objawy uprzedzają kobietę o tym, że za dzień lub dwa będzie miała miesiączkę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group