Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Obserwacja śluzu - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiki123



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:)
zgodnie z zaleceniem masz wiadomość na pw:D pozdrawiam:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcinaga



Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 7:57 pm    Temat postu: Śluz podaczas dni niepłodnych.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem od jakiegos czasu ( 1 miesiac) podczas dni nieplodnych wydobywa mi sie przezroczysty sluz taki jak podczas dni plodnych.Wykluczam w 100% ciaze poniewaz robilam testy, bylam u ginekologa oraz dostaje regularnie okres.... Nie mam pojecia od czego to może być ... jeżli ktoś z was ma jakie kolwiek pojęcie na ten temat proszę o szybką odpowiedz. dziekuje Sad


----edited by emilka-----
skoro na 100% nie ma obaw ciąży, to poprzedni dział się nie nadawał za bardzo do tego tematu. przerzuciłam;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez tak czasem mam. Tzn. Raz 2 miesiace z rzedu potem miesiac przerwy, potem znowu wraca i tak w kolko. Juz nawet przestalam sie tym przejmowac, bo bylam z tym kilka razy u ginekologa i stwierdzil ze to nic powaznego, poprostu nie ktore kobiety tak maja. Ale moze na wszelki wypadek udaj sie do gina, powiedz mu jak jest i napewno sie dowiesz dlaczego tak sie dzieje u ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcinaga



Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za odpowiedz.Wiesz może to jest normalne tylko ja nigdy czegoś takiego nie miałam....i strasznie mnie to martwi.Ale jezeli mowisz ze niektóre kobiety tak mają uspokoiłaś mnie troszkę:*:* pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja tez tak nie mialam zawsze. Zaczelo mi sie to tak 8 miesiecy temu i tak jak pisalam powyzej mam to z przerwami. Mimo wszystko radze udac Ci sie do ginekologa i najlepiej zrobic wymaz w laboratorium, wtedy bedziesz miala pewnosc ze napewno wszystko ok Smile Rowniez pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcinaga



Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mogłabyś mi odpowiedz jeszcze na jedno pytanie ja ten sluz mam od jakiegos 1 miesiąca... myślisz że czym to by mogłobyć spowodowane ?zmieny hormonalne..?itpbo ciegle mnie to meczy i meczy... :* pozdrawiam:((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedziec, u kazdego jest to uwarunkowane inaczej moze byc to przez hormony, moze przez sposob ubierania(noszenie zbyt obcislych ubran lub bielizny z tworzyw sztucznych) Moze jakas infekcja, ale skoro nie narzekasz na swiad, pieczenie i nie przyjemny zapach to jest wszystko ok.
Wiesz nie jestem lekarzem wiec nie moge stawiac diagnoz, ale jesli nie daje Ci to spokoju to zrob wymaz z pochwy (biocenoze) i bedziesz miala czarno na bialym. To badanie nie kosztuje majatek, a bedziesz miala spokoj jak zobaczysz ze wszystko ok, a tak napewno Cie to meczy(wiem cos o tym Wink )
A nosisz bielizne bawelniana czy raczej z tworzyw sztucznych?? Bo to tez moze byc przyczyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starr



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli mialam w srodku cyklu sluz płodny a poźniej ponownie jednorazowo sluz plodny w 23dc ( mam cykl ok 28 ) to moze wystapic owulacja za podczas tego drugiego sluzu plodnego czy mam sie tym nie przejmowac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. a oprócz śluzu mierzysz tempke? mi się wydaje, że jednodniowa zmiana śluzu przy regularnych cyklach 28dniowych nie powinna tutaj sugerować owulacji, ale nie jestem pewna
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natii



Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja znam taka metode na okreslenie czy dana wydzielina jest sluzem czy tez uplawem: trzeba wrzucic ja do przezroczystego pojemnika z woda i jesli sie rozpusci to nie jest to sluz plodny, ale stala normalna wydzielina z pochwy, ktora niekoniecznie musi byc oznaka choroby o ile nie ma innych niepokojacych objawow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group