Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Novynett - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

opóźnienie nie było większe niż 12h, więc ja na Twoim miejscu bym się nie stresowała. zabezpieczenie zostało zachowane.
no i chciałam jeszcze dodać, że to nie była z tym opóźnieniem pierwsza tabletka ani ostatnia z opakowania, więc tym bardziej luz Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"


Ostatnio zmieniony przez emilka dnia Pią Sty 18, 2008 5:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agraffka



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia91



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Może wybrałam nie odpowiedni dział ,ale mam pytanie. Ginekolog przpisał mi tabletki -własnie novynette i chciałabym juz je zaczać brać od dzisiaj (bo dzis powinnam dostać okres),ale zastanawaiam sie na tym,ponieważ za 2 tygodnie mam wizyte u neurologa,musze wykonać pare rutynowych badan do tego,mniedzy innymi badanie krwi ,czy hormony zawrarte w tabletkach mogą mieć jakieś znaczenie w wynkiu? Albo np. gdy lekarze(neurolog) przpisze mi jakies leki,albo skieruje mnie na jakies specjalne badanie,to czy branie tabletek bedzie miało do tego jakies znaczenie? Proszę o szybką odpowiedz Wink Pozdrawiam Buzki ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki bierzesz w pierwszym dniu miesiączki i nie powinny wpływać na badania neurologiczne. na badania krwi równiez.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia91



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki ;* nie wiem co ja bym zrobiła bez tego forum!!! jest super i juz wiele razy mi pomogło !!!! Wink buzki;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia91



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam to znowu ja Razz No wiec chciałam zapytać czy jest normalne to iż podczas brania tabletek antykoncepcyjnych wystepują u mnie cały czas w małym stopniu,ale występują plamienia? Biorę pierwsze opakowanie. I jeszcze chciałam zapytać czy nie robienie przerwy podczas brania tabletek w momencie kiedy wypada 7 dniowa przerwa jest ok? Mam zamar oczywiscie robic te przerwy,ale nie zawsze okres wypadnie wtedy co trzeba ;p chyba rozumienie o co chodzi ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

andzia, plamienia przez pierwsze trzy opakowania są dopuszczalne, ale jeżeli będą dalej, to zgłoś się do ginekologa, bo może to oznaczać źle dobrane tabletki do organizmu (każda kobieta ma inne poziomy estrogenów).

doraźnie nic się nie stanie jak nie zrobisz 7miodniowej przerwy. byleby nie przesadzać i nie brać w kółko po rząd opakowań cały czas Wink tylko, ze pamiętaj, że u jednych i tak i tak może wystąpić plamienie nawet jak się nie zrobi tej przerwy a u niektórych nie ma wcale krwawienia Smile różnie to bywa
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tola



Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niedawno zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne-novynette(bardzo dobrze je przyjelam zadnych boli glowy samopoczucie super tylko wystapily male plamienia). wlasnie skonczyl mi sie 1 miesiac brania i jestem w trakcie 7 dniowej przerwy w ktorej to mialo wystapic krwawienie ale jakos go nie ma Question rozchorowalam sie tez bralam tez inne leki(apiryne gripex)czy to tez moglo byc przyczyna ze jeszcze nie mam krwawienia??troche sie martwie i zastanawiam sie czy nie isc do lekarza!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami w pierwszym miesiacu brania nie wystepuje krwawienie z odstawienia. nie ma się, czym martwić. jeżeli nie wystąpi, to i tak rozpocznij 8smego dnia kolejne opakowanie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia91



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe witam wszystich juz po raz kolejny ;] Mam pytanko czy branie tabletek antykoncepcyjnych może wpływać na układ moczowy? Mam dosyć dramatyczny problem,jest to cholernie długie i w tym momencie nie mam zbyt dużo czasu,aby pisać to od nowa. Wszysko jest umieszone w temacie "Choroby dróg rodnych" ( http://www.biomedical.pl/forum/choroby-drog-rodnych-vt7903.html ) który sama ostanio założyłam. Bardzo PROSZĘ aby ktoś kto się na tym zna,rzucił na to okiem. Jest to dla mnie bardzo ważne zwłaszcza,że dzis poraz kojeny wynik moczu wyszedł mi negatywny SadSadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  Następny
Strona 2 z 28

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group