Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Novynett - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lip 10, 2006 10:46 pm    Temat postu: Novynett - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
wlasnie rozpoczynam lykanie tabletek NOVYNETT, czy ktos ma jakies dosiwiadczenia?
Dziekuje za wszelkie odpowiedzi
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lip 17, 2006 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

serio, nikt ich nie bral...qrcze moze sa jakies bardzo szkodliwe i moj lekarz chce mnie wykonczyc
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 6:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz ja o nich słyszalam ponoc są dobre a tak malo je osób stosuje bo są drogie i jesli sie nie myle to niedawno sie ukazały, je zazwyczaj ginekolog przepisuje kiedy masz regularne stosunki ale lepszy od tego jest regulon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no drogie to sa, faktycznie... Prawie 30 pln za opakowanie...
A co to znaczy, ze sa dobre? Dopiero zaczynam swoja przygode z pigulkami
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asiaskc
Gość









Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja brałam novynette przez ponad rok i jak dobrze trafiłam w aptece to kosztowały 20 zł. Libido mi po nich spadło ale ogólnie samopoczucie było ok.
Powrót do góry
linka



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 3:54 pm    Temat postu: okres podczas brania tabletek? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam 9sierpnia zaczęłam zażywać tabletki novineete zwykle okres miałam 6dni teraz ciągle mam dziwne plamienia a dwa dni temu zaczęłam normalnie krwawić jakbym miała delikatny okres czy to możliwe,że taka sytuacja spowodowana jest zmianami hormonalnymi w moim organiźmie?musze zapytaćo to na forum gdyż wychowuje sie tylko z tata i nie bardzo mam z kim o tym porozmawiać liczę na szybka odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krwawienia moga wystepowac podczas brania tabletek anty.... jezeli bedzie sie to dosc dlugo utrzymywac to proponuje wizyte u ginekologa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agraffka



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 5:53 pm    Temat postu: Skuteczność Novynette Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
stosuję Novynette od ponad roku, regularnie. Czasem wezmę 2h później, ale z tego co wiem, nie robi to większej różnicy, problem pojawia się, gdy opóźnienie przekracza 12h - mi się to nie zdarzyło. Chciałam zapytać, czy zażywając Novynette mogę spokojnie i bezstresowo wykluczyć prezerwatywę? Moje drugie imię brzmi "stresik" więc do tej pory zawsze stosowaliśmy z moim partnerem podwójne zabezpieczenie (tabsy + prezerwatywa). Jednak ostatnio intensywnie myślałam o zaprzestaniu korzystania z prezerwatyw... Czy jest to bezpieczne? Czy mogę być spokojna, że nie zajdę w ciążę, jeśli będę stosować tylko tabletki? Czytałam często różne fora, jest mnóstwo postów dotyczących zapomnianej tabletki itp. ale takiego tematu nie znalazłam niestety. A nurtuje mnie jakiś czas. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

---edited by emilka---
przyłączyłam do tematu, dotyczącego tych tabletek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agraffka, możecie spokojnie zrezygnować z gumek Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agraffka



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo, emilka Very Happy

Wysłany: Pią Sty 18, 2008 8:43 am

Emilko, miałabym jeszcze jedno pytanie. Przypomniało mi się, że 2 stycznia (jak do tej pory jedyny raz) zdarzyło mi się opóźnienie i wzięłam tabletkę jakieś 7-8h po czasie. Jutro przestaję łykać i mam przerwę. Czy mogę być teraz spokojna (np. gdybym dziś chciała się kochać), czy lepiej zrezygnować z prezerwatyw dopiero przy następnym listku? Pozdrawiam Smile


---edited by emilka---
posty połączyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 1 z 28

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group