Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Novynett - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1paula9



Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 2:20 pm    Temat postu: novynette Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie na temat tych tabletek, co jeśli od początku brania tabletek tj. od 20 dni mam okres, a właściwie po 8 dniach okresu plamienie? słyszałam, że to jest przyzwyczajanie się tabletek do organizmu, co powinnam z tym zrobić? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli po 3cim opakowaniu plamienie będzie dalej występowało, zgłosić się do ginekologa
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:48 pm    Temat postu: ostatnia paczka tabletek a seks Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie pomocy... Brałam 4 opakowania tabletek novynette. Wzięłam ostatnie opakowanie 13.09, okres miałam od 17.09 a z chłopakiem kochałam się analnie 21.09. Czyli te tabletki jeszcze w niedziele mnie trzymały, bo tak jakbym miała przerwe 7dniową, tylko że już nie biorę tabsów.. Confused a plemniki utrzymują się w organizmie 2 dni.. czyli to tak jakbym zrobiła zamiast 7 to 9dniową przerwe między opakowaniami. mogłam zajść w ciążę? To był anal, ale wiem że jest możliwe zajscie w ciażę tym sposobem.. Proszę pomóżcie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie byłaś zabezpieczona, ale przez analny stosunek NIE zajdziesz w ciązę ! nie wiem, czy to prowokacja czy co...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie żadna prowokacja, nie rozumiem co mogłabym prowokować..? Na innym forum medycznym czytałam że można zajśc właśnie, a zawsze przekonana byłam że nie, więc nie wiem co myśleć???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przez stosunek analny NIE zajdziesz w ciążę... o jaa. dawaj mi na pw linka do tego forum, bo nie wierzę, jak nie zobaczę. owszem, jeżeli coś spłynęło do pochwy i wymieszało się z kobiecym śluzem a następnie zostało popchnięte (np. palcem) głębiej, to jest możliwość mała ale innej możliwości nie ma
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No w sumie tak tam było napisane właśnie,a tej strony to ja już nie znajde, bo była przypadkowa. Dziękuj,e okres powinien być w tym tygodniu i jak się pojawi to dam znaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używałam tych tabletek przez 4 miesiące, i tylko przez 2 pierwsze dni miałam zawroty głowy. Są świetne, piersi stały się większe i jędrne a ochota na seks jest wieeeeeelka i praktycznie nie do zbicia;) przyjemność z seksu niesamowita i megaorgazmy, które wcześniej rzadko się zdarzały! polecam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biorę novynett do dwóch tyg i ostatnio zapomniałam wziąść i wziełam z opóźnieniem 1godz 20 minut jak myślicie czy nadal bezpieczeństwo kochania się do końca jest takie samo kochał się ktoś z was do końca biorąc tabletki z takim opóźnieniem czy lepiej poczekać kilka dni i dopiero tak się kochać Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Magdzia, a czytałaś ulotkę może od tabletek? jeżeli nie spóźniłaś się z tabletką więcej niż 12h, to zabezpieczenie jest zachowane. 1h w tę czy w tę nie robi różnicy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 3 z 28

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group