Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Choroby dróg rodnych.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andzia91



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 12:50 pm    Temat postu: Choroby dróg rodnych. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Chciałabym aby w tym temacie,wypowiadały się osoby cierpiące czesto na róznego rodzaju choroby dróg rodnych. Jest to niestety czeste zjawisko u kobiet i bardzo uciażliwe. Proszę wypisywać rózne środki,choćby nawet domowego zapobiegania nawrotów różnych dolegliwośći. W moim przypadku wygląda to tak: od końca września tamtego roku zaczął się mój koszmar,najpierw dostałam zapalenia pecherza,który musze przyznać...zlekcewarzyłam,nastepnie wystapiło powikłanie i musiałam sie leczyć dużo dłużej. Po miesiącu od wyleczenia miałam kolejne bóle,które występowały u mnie zawsze po wysikaniu i trwały po kilka godzin. Myślałam,ze to kolejne zapalenie pecherza,mimo tego,ze zaczełam cholernie dbać o siebie,ubierałam się ciepło,długie płaszcze,zmieniłam bielizne ze stringów na figi,nosiłam rajtki,wszystko co się dało!!! Poszłam zrobić badania moczu,okazało się,że to nie to. Byłam u ginekologa,okazało się ,że miałam 3 grupe cytologi,leczyłam się przez kolejny miesiac. Po wyleczeniu znów po ok.miesiącu to samo. Spowtorem zrobiłam mocz,byłam u tej samej ginekolog i nic. Wszysko wyszło w porządku. Żadne lekki mi nie pomagały,nie wiedziałam co mam robić. Koleżanka poleciła mi dobrą ginekolog,umówiła mnie na wizyte ,ta zrobiła mi wszyskie badania,łącznie z usg normalnym i dopochwowym,okazało się,że to zapalenie przydatków. Po wyleczeniu miałam spokój na kolejne 3 miesiące...i niestety musze powiedziec,że ból się znów nawrócił,tyle,że w dużo mniejszym stopniu. Już nie wiem co mam robić,gdzie mam się udać... Straciłam nadzieję na to,że kiedy kolwiek się tego pozbędę Sad Proszę o jakoś pomoc z waszej strony!!!
Pozdrawiam bardzo serdeczenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monika26.81



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam żeczywiście twój problem jest uciążliwy,dziwne żeby przy dzisiejszej medycynie nikt ci nie pomógł,sprubój może jeszcze raz zmienić lekarza.Ja miałam problem po porodzie zaczeło się od jakichś bakterii a póżniej nadżerka i musiałam mieć wypalanke ale od tamtej pory nic już się nie dzieje,może dlatego że trafiłam w dobre rece bo mam naprawde dobrego lekarza.pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia91



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nio mam nadzieję,że znajdzie się wkońcu sposób na pozbycie moich bóli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group