Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Novynett - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hardcoria



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 04, 2011 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
własnie zaczynam 2 opakowanie novyette. W trakcie 7 dniowej przerwy kochałam sie z chłoapkiem, doszedł we mnie, rozpoczynając drugie opakowanie (przy drugiej tabletce) również się z nim kochałam z takim samym skutkiem. Mam pytanie, czy jest możliwość zajścia w ciążę ?

P.S. pytam kontrolnie i dla pewności, z górhy dziękuje za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli pierwszą tabletkę z pierwszego blistra przyjęłaś w pierwszym dniu cyklu (pierwszy dzień miesiączki) i nie zapomniałas żadnej tabletki, to nie ma powodów do obaw bo byłaś i jesteś w 100% zabezpieczona.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hardcoria



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 1:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wzięłam 5 dnia ? na ulotce jest napisane, ze od 2-5 dnia należy stosować dodatkowe zabezpieczenie. Jednak zrobiliśmy to po 3 tygodniach, wiec jakie jest ryzyko zajścia?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 4:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem matematykiem żeby Ci tu prawdopodobieństwo wyliczać...

Teoretycznie jeśli wybrałaś całe opakowanie to powinnaś być zabezpieczona w pełni.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Strona 28 z 28

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group