Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 10, 2016 2:59 pm    Temat postu: Re: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ErykX napisał:
Te globulki z kwasem mlekowym są bardzo dobre, biorę je przez kilkanaście dni i wszystko wraca do normy. Mam je zawsze w apteczce domowej Smile

a jakich globulkach piszesz, bo ja chyba mam infekcję, przynajmniej na to wsakzuja oznaki i nie wiem jak sobie poradzic z tym nieprzyjemnym zapachem Sad a nie wiem czy powinnam iść do lekarza po receptę czy odrazu mogę do apteki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BarbaraJ1



Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 10, 2016 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie tych ... co piszą o nich. Mnie one też pomogły, farmaceutka mi je poleciał,a że były bez recepty to wzięłam i już po kilku dniach odczułam poprawę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie przeczytałam całego watku, ale rozumiem, że chodzi o [reklama]? dobrze, że jest bez recepty to mozńa szybko pozbyć się infekcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BarbaraJ1



Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie o te globulki chodzi, są dostępne w każdej aptece bez recepty, a działanie mają rewelacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2016 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak szybko działają, czy zaraz po zażyciu infekcja wraz z nieprzyjemenym zapachem ustaje. bo ja już miałam infekcje i wiem że to nie jest zbyt przyjemna dolegliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szakal



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 10:15 pm    Temat postu: zapach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, może ten przykry zapach to jakaś grzybica. Jeśli problem jest długotrwały lepiej iść do ginekologa i zrobić sobie wymaz dla pewności. Zastanawiałam się nad tym i dochodzę do wniosku, że mój do higieny intymnej skutecznie zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Szczególnie w czasie menstruacji. Może macie jakiś kiepski kosmetyk a może warto pomyśleć o probiotyku ginekologicznym, który na pewno pomoże odzyskać prawidłowe ph.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodów jest baredzo wiele;
grzybica
infekcja intymna
bądź też choroba weneryczna

Jeśli objawy te utrzymują się przez długi czas najlepiej bedzie skonsultować się z lekarzem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulkrz



Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Każda z nas myśli, że infekcja pochwy to jakaś masakra i że od razu umieram. A wystarczy spędzić kilka dni pod rząd np. na rowerze, żeby trochę się "zaparzyć" - przy takim upale to już w ogóle. Normalna rzecz i jak sę z tym pójdzie wcześnie, to wystarczy kilka tabletek i po sprawie. Jak się to zlekceważy to może być potem mega problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group