Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a używasz może wkładek?
wprawdzie nie eliminują tego zapachu ale zdecydowanie go ograniczają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirror_bal



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, czy slyszal ktos z was lub najlepiej sam uzywal;) abiofemu? to jakis nowy lek, mozna go wlasnie stosowac w przypadku nieprzyjemnego zapachu z pochwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze - najpierw trzeba znaleźć przyczynę nieprzyjemnego zapachu i się wyleczyć. potem stosować środki wspomagające leczenie lub profilaktyczne. ten żel akurat nie jest środkiem ani innowacyjnym ani niczym szczególnym - zakwasza pochwę za pomocą kwasu mlekowego. osobiście uważam, że kobiece probiotyki są w tym celu lepsze, bo dostarczają nie kwasu mlekowego tylko bakterii kwasu mlekowego, które naturalnie wytwarzają kwas mlekowy i przywracają właściwe pH w pochwie. więc bardziej rekomendowałabym np. lacibios femina niż ten abiofem czy inne tego typu środki (jest już taki środek na rynku tylko sobie przypomnieć nazwy nie mogę ;D)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciocco



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno należy znaleźć przyczynę.Nie zawsze od razu biegniemy do ginekologa(nie mamy czasu,długo trzeba czekać na wizytę ect)Wtedy najczęściej,bo najprościej jest pójść do apteki i coś kupić.

Stosowałam abiofem pod koniec leczenia antybiotykami.Nie dostałam grzybicy pochwy.

Można też łykać bio-gaję ale czy ma takie samo działanie jak żel?Nie wiem.
Najlepiej poradzić się w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koronczarka



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zwoleń
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli uważasz, ze tabletki są lepsze niż żele i maści?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirror_bal



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten abiofem zobaczylam na ulotce w aptece i zachecila mnie do niego forma aplikacji. zawsze uzywalam tylko tych roznych tabletek, ktore musowaly, brudzily.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koronczarka



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zwoleń
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja własnie też jestem za takimi żelami, nie wiem tabletki, czopki jakoś do mnie nie przemawiają...
a skoro juz wspominasz, to jaka jest forma aplikacji tego abiofemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, abiofem nie uzupełnia flory bakteryjnej w pochwie, NIE ZAWIERA BAKTERII KWASU MLEKOWEGO i nie odbuduje flory po antybiotykoterapiach. wygodniej i skuteczniej lykać probiotyki doustne dla kobiet.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirror_bal



Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie pomoze mi na pozbycie sie nieprzyjemnego zapachu?
bo wlasnie go dzis kupilam i pani w aptece mowila, ze powinno byc ok.
a co do aplikacji to jest taki aplikator z zelem, ktory sie wyciska do pochwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koronczarka



Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zwoleń
PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W internecie piszą, że jednak odbudowuje... i że usuwa nieprzyjemny zapach. U mnie niestety wszystkie sztuczności w formie tabletek doustnych odpadają ze wzglęzu na chorobe układu pokarmowego. wiec tylko maściami i żelami moge się ratowac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group