Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 11:05 pm    Temat postu: Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mam pytanie , skad sie bierze nie przyjemny zapach tzw "same ryby"
z miejsc intymnych ??? kurcze bo to napewno zastanawia wiele osob na tym forum, ale mnie to juz tak dlugo meczy i w koncu odwaylam sie napisac.
jak mozecie to powiedzcie czym mozna zapobiec zeby to tak nie smierdziało hehe co prawda myje sie przed kadym wyjsciem z domu i pojsciem spac ale ten smrod jest , ale nie odrazu ale spoceniu sie etc. pozdrawiam i prosze o rade .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie to wygląda na infekcję pochwy.

Masz oprócz tego jeszcze jakieś inne dolegliwości?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie mam moze tylko sluz ktory mi sie nie konczy ;/ i caly czas go mam a teraz to mam tak nasilone Sad ten sluz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym poszła do ginekologa, możliwe ze masz zachwianą równowagę flory bakteryjnej pochwy i rozpoczyna się infekcja.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no całkiem mozliwe pozniewaz mam zapisany antybiotyk na 90 dni
bo 16.02 ide na wyciecie migdałkow i musze brac tab. zzeby odbudowac flore.... to moze byc tym spowodowane ??? to moze byc az tak nasilone?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, może. Możesz spróbować kupić w aptece np lacibios femina. On pomaga odbudować florę bakteryjną pochwy. Ale do ginekologa i tak idź.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tylko ze ja zanim pojde do gina to minie troche czasu . bo chodze do naprawde dobrego gina ale na kase chorych i sa bardzo dlugie kolejki do tej pani Sad no niestety a ja mam takie tabletki LINEX forte czy je tez mam brac kiedy juz nie biore antybuiotyku ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 1:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

infekcja bakteryjna jak się patrzy ;] do tego nie wykluczam, że może być mieszana (połączona z grzybicą poantybiotykową). musisz iść do lekarza i zrobić posiew, zeby określić co to za bakteria.
co do probiotyków, to lepiej lacibios femina brać, bo linex jest wyłącznie na przewód pokarmowy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobra , a u chlopakow dlaczego tez czasami rybami smierdzi ?
moga sie zarazic od nas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze moga... dlatego jak kobieta ma infekcje facet tez powinien sie leczyc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group