Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już mam obniżone ph w pochwie, miałam problemy z występowaniem śluzu, wcale go nie miewałam. Teraz stosuje jakiś płyn intymny wyrównujący pH i śluz się pojawił.
Jak mogę zaakceptować ten zapach skoro otoczenie ma mnie za brudaske a to nie moja wina, tylko takim to się nie przetłumaczy. Może niektórzy ludzie są przewrażliwieni na pkt tego "swądu"
Po za tym pracuje czy to w szpitalu czy w szkole po 12 h i kiedy się mam podmyć? (w sensie dnia bo oczywiście przed i po zajęciach higiena obowiązkowo)Skoro między zajęciami mamy 5 minut w których to ledwo dobiegamy do następnej sali wykładowej.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedź Wink
już za niedługo udam się do ginekologa z tym problemem, zobaczymy co stwierdzi .. Rolling Eyes

a co do higieny podczas okresu - ja raczej nie mam takich problemów, staram się podmywac często w ciągu dnia, zmieniac podpaski często i unikam słońca w tych dniach .. Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JablonskaM



Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie pojawil sie bardzo niemily zapach i strasznie mnie swedzi. Kupilam multi gin acti gel i zaczynam go wlasnie stosowac. mam nadzieje ze pomoze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak jest nieprzyjemny zapach z okolic intymnych, upławy czy świąd to trzeba koniecznie iśc do ginekologa - to może być grzybica lub inna choroba. Na własną rękę można kupić sobie probiotyk ginekologiczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitra



Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam spore problemy z nieprzyjemnym zapachem intymnym po porodzie. Przez kilka miesięcy nie mogłam sobie z tym poradzić, w końcu przyjaciółka mi poradziła, żebym do mycia zaczęła stosować żel lacibios femina, bo jej pomógł z takim samym problemem. I rzeczywiście po niedługim czasie stosowania zapach wrócił do normy i jest teraz całkowicie normalny. A mnie tak ten żel podpasował, że używam go od tamtej pory cały czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KaśkaN



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ponoć lacibios femina jest dobry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szakal



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 22, 2016 9:10 pm    Temat postu: płyn do higieny intymnej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mitra ja też jestem jego zwolennikiem, przynajmniej nie mam problemów z infekcjami czy upławami. Poza tym nie wyobrażam sobie, że przy miesiączce starczyłaby mi sama woda.
Normalne, że śluz kobiecy ma pewien zapach. Najważniejsze by nie był uciążliwy abo nie świadczył o grzybicy. Z resztą zawsze warto pytać lekarza czy to my jesteśmy przewrażliwione czy faktycznie coś jest nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariela



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 03, 2016 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto się jednak przeleczyć, upławy nie powstają od tak sobie. Dla mnie pomogły globulki Gynauxil, a miałam naprawdę często nawracające infekcje bateryjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ErykX



Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 08, 2016 11:13 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te globulki z kwasem mlekowym są bardzo dobre, biorę je przez kilkanaście dni i wszystko wraca do normy. Mam je zawsze w apteczce domowej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariela



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja to się cieszę, że nie mam nawrotów. Wcześniej próbowałam różności, ale infekcje nawracały. Teraz mam spokój, zobaczymy jak długo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group