Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ee e no dzieki , dobra ale przy miesiaczce tez czuc zapach ryb ;/ i to duzo kolezanek ma ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olowek_w_dlugopisie



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooooooOOooo no własnie bardzo mnie ciekawi ten temat , ostatnio z moim chlopakiem tez sie zastanawialismy .
a co do okresu to moje znajome tez tak maja , nie mowia ze maja okres , ale idzie to wyczuc , nawet jak jade autobuse etc....Sad Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dużo zależy też od higieny, sa płyny do higieny intymnej, ale nic nie zastąpi codziennego mycia, a w czasie okresu to wręcz obowiązek!
jeśli rybi zapach towarzyszy ci często i nieustannie, to już infekcja, ale o tym już pisałyśmy.
a może po prostu to...twój naturalny zapach? każdy ma specyficzny, ale raczej nie śmierdzi.

Dodano po 1 minutach:

olowek_w_dlugopisie napisał:
a co do okresu to moje znajome tez tak maja , nie mowia ze maja okres , ale idzie to wyczuc , nawet jak jade autobuse etc


no sorry, ale jak nawet w autobusie czujesz rybi zapach swoich koleżanek, to ewidentny brak higieny.

Dodano po 1 minutach:

a i jeszcze co do okresu, pamiętajmy, że krew też ma swój specyficzny zapach, jesli dodatkowo..."odkłada" się na podpasce, która nie jest wystarczająco często zmieniana, to trudon się dziwić, że po prostu śmierdzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olowek_w_dlugopisie



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ahaaa no to dobrze wiedzieć . dzieki za rade .... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Neutral
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olowek_w_dlugopisie



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No co kto pyta nie bladzi no nie ? No to po co takie głupie minki ... ? Chyba to forum jest od tego żeby odpowiadać na przeróżne pytańia a nie dołówać ludzi. Evil or Very Mad Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, hmmm na poczatku wspolzycia z moim partnerem nie mialam zadnych dolegliwosci. W okresie powiedzmy wakacji zaczelo mi bardzo nieprzyjemnie "pachniec" i udalam sie do ginekologa. Pomijajac fakt ze czekalam prawie miesiac na wynik okazalo sie ze mialam infekcje bakteryjno-grzybicza. Dostalam flumycon ( w tym jedna tabletke moj chlopak)i gynalgin - zapach ustapil. Potem przenioslam sie do innego miasta gdzie jest o wiele gorsza woda, i znowu zaczelo smierdziec, w miedzy czasie mialam problemy z pecherzem, chyba przeziebilam, farmaceutka dala mi jakis lek bez recepty, stosowalam tydzien i pomoglo. Ale zauwazylam ze przy okresie np przeziebienia znowu zaczyna smierdziec. Pouplywie pewnego czasu poszlam do ginekologa, Pani przepisala mi lek robiony, ponoc bardzo dobry z kilkoma antybiotykami i pomoglo ..... na chwile. Zawsze przy tym mam inny sluz, smierdzi i jest jakby bardziej wodnisty. Nie wiem co to jest .... przeciez jeczylam sie antybiotykami wiec powinno ustapic. Jesli chodzi o higiene to uwazam ze jej przestrzegam. Nie zawszestosuje plyny do higieny intymnej no ale zawsze sie myje. W recepcji u gina znalazlam ulotki o jakis lekach z witamina C, ktore odbudowuja bakterie kwasu mlekowego. Czy znacie moze nazwe podobnego specyfiku ? i czy jest ktorykolwiek dostepny bez recepty ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystkie srodki zakwaszające środowisko pochwy są dostępne bez recepty, ale lepiej niż sztucznie obnizać pH pochwy, robić to naturalnie. w sensie kupić własnie probiotyk zawierający bakterie kwasu mlekowego, które wytwarzają kwas mlekowy, kwas octowy, bakteriocyny itp. to są też środki dostępne bez recepty a odbudowują naturalną, pozytywną florę bakteryjną, która stanowi nasz płaszcz ochronny przed patogenami. ja ze swojej strony polecam lacibios femina.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak stosujecie owe specyfiki ? bo kiedys pewna Pani powiedziala mi ze ona myje sobie miejsca intyme wkladajac tam palce .... czy to dobra metoda ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta.. w ogóle szczotką do butelek :/ co do higieny intymnej, to nie jest konieczne stosowanie płynów do higieny intymnej, jednak ja polecam, zwłaszcza ziajkę. choć to sprawa indywidualna i dla niektorych moze być najlepsze np. szare mydło. ale palców sobie nie pakuje

probiotyki się powinno stosować regularnie. w przypadku tego, co wymieniłam 1 kapsułka dziennie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group