Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
costa23



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 182

Wysłał podziekowań: 9
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Żywiec
PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja do higieny intymnej polecam LACTACYD femina Wink
_________________
powrót..na jak długo??where is sens??? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co robicie ze spermą jesli wasz partner konczy w srodku ? oczywiscie wypływa sama, ale ja dodatkowo podczas prysznicu czy kapieli przeplukiwalam sobie pochwe wodą. Czy w ten sposob moglam zachwiac rownowage bakteryjna ? czy to wrecz wskazane ? bardzo mnie to ciekawi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MajkaxD



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Słupsk
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czasie okresu także mam taki strasznie nieprzyjemny zapach ;/ (okres mam co 24-20 dni i trwa mi 5-6 dni ) . Gdy skończy mi sie okres to leci mi taki śluz , ktory mi strasznie denerwuje . Mam dopiero 15 lat i postanowilam o tym powiedziec mamie (chociaz sama zauwazyla ze mam za czesto okres) . Postanowilam wiec sie wybrac do ginekologa i strasznie sie stresuje ;/ czytalam troche innych forum na ten temat i sie przezilam .
Jak mam sie przygotowac przed taka pierwsza wizyta (jestem dziewica) ?

Dodano po 11 minutach:

poprawiam : okres mam co 14 -20 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alabastrowa napisał:
a co robicie ze spermą jesli wasz partner konczy w srodku ? oczywiscie wypływa sama, ale ja dodatkowo podczas prysznicu czy kapieli przeplukiwalam sobie pochwe wodą. Czy w ten sposob moglam zachwiac rownowage bakteryjna ? czy to wrecz wskazane ? bardzo mnie to ciekawi


nie trzeba nic robic ze sperma, jak zostanie w srodku czesc to nic, to tak jakby odzywka, ma dobre dzialanie na sluzowke... a takie przemywanie w srodku nie jest wskazane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, dziekuje Ci bardzo .... tak sie wlasnie zastanawialam czy sobie tym nie szkodze ale teraz juz wiem jak postepowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:30 pm    Temat postu: Nieprzyjemny zapach... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześc

Ostatnio zmieniony przez masia21 dnia Nie Mar 22, 2009 12:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masia21, prawdopodobnie to infekcja bakteryjna. powinnaś iść do ginekologa i najlepiej byłoby zrobić posiew z pochwy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja od siebie dodam ze macie ZAKAZ SEXU Razz bo mozesz zarazic partnera...no chyba ze to on Ciebie zaraził... ale sex wzbroniony dopoki nie wyleczysz sie z infekcji.,,.. Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgm



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 3:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a takie przemywanie w srodku nie jest wskazane...


tak z ciekawości, to dlaczego? gromadzi się tam czasem troszkę tego gęstszego białego czy kremowego śluzu - nie można go 'wygrzebywać' (że się tak brzydko wyrażę) ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mgm, chodzi generalnie o to, żeby nie wykonywac tzw. irygacji, zwłaszcza samemu, bez zalecenia lekarza, bo wtedy wypłukujesz florę bakteryjna z pochwy a są to m.in. bakterie kwasu mlekowego, które stanowią naturalny płaszcz ochronny przed patogenami. jak ich jest za mało, to bardzo łatwo o infekcje. przykładowo po jednorazowej irygacji mikroflora odnawia się dopiero po 48-72h, więc to są 2-3 dni, kiedy chodzisz sobie i jesteś wtedy bardzo podatna na infekcje. dlatego też jak łykasz probiotyk dla kobiet, to na ulotce jest napisane, żeby nie wykonywać irygacji w czasie jego przyjmowania. bo dostarczasz właściwych, pozytywnych szczepów bakterii lactobacillus a później byś je wypłukiwała - bez sensu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group