Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part4.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I do tej pory nie byłaś leczona?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lajla192



Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie byłam leczona ponieważ moj ginekolog stwierdzil ze dopiero jak bedę chciała miec dzidziusia zacznie leczenie. Pytałam 2 ginekologow o leki to kazali narazie brac dalej pigułki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem ze przez cały ten czas brałaś pigułki antykoncepcyjne tak? Czyli standardowo zostałaś potraktowana Smile Tabletki antykoncepcyjne stosuje się często w celu uśpienia jajników policystycznych, żeby nie pracowały.
Jest to swego rodzaju pierwszy krok do podjęcia leczenia.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe8454



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia81 Tosiu a co to jest rezerwa jajnikowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lajla192 a badania hormonów dopiero teraz?? Skoro wiesz o PCO juz tak długo dlaczego nie robiono nic w tym kierunku wcześniej? Miałaś jakieś leczenie? Brałaś cały czas antykoncepcyjne? Jęsli tak to całe szczęście;)

ewe8454 Każda kobieta ma określoną pulę komóreczek jajowych. Jest ich tak dużo ,że wystarcza na długie długie lata Wink .Czasami niestety przez źle funkcjonujące hormony tak pula szybko zmniejsza się powodując w końcu bezpłodność.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe8454



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ahaaa.. rozumiem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lajla192



Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pigulki brałam 6lat dopiero teraz odstawiłam bo chcę miec dzidzie. Lekarze nie chcieli robic nic zadnych badan zadnych lekarstw oprocz pigulek.Dopiero teraz badania hormonalna a potem laparoskopia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia Bardzo często w tej chwili robi się tak, że jak jest PCO a pacjentka nie chce zajść w ciążę to się jej daje po prostu antykoncepcyjne i czeka z całą resztą aż będzie chciała zajść w ciążę. Ja osobiście uważam że to kompletna głupota, bo im wcześniej się PCO wyleczy tym lepiej...No ale co poradzić...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lajla192



Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoras z was brała może Primolut Nor na wywolanie @. Kiedy powinna wystąpic po nich @. Zjadłam zaleconą przez ginekologa dawkę czyli 3razy dziennie po 2 tab przez 3 dni. Wczoraj zjadłam ostatnie 2 a tak wogole to na ulotce nic nie pisze ze jest to lek na wywołanie @
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe8454



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu81 [b] Czy mogłabym cie prosić o przesłanie na pw tej stronki dotyczącej wykresów gdzie można wpisać temp z góry dziekuję. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group