Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie mogę zajść w ciążę part4.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasiu, tak jak już pisała Łobuz - to co wiecie to już COŚ i powinnaś się z tego cieszyć Smile piszę tak, bo u mnie niemal 2 lata starań (ze znajomością faz cyklu) bez rezulatatów, za to z idealnymi parametrami wszystkich badań...

w tym temacie już Tosia wypisywała jakiś czas temu (chyba na początku, ale nie pamiętam dokładnie kiedy Embarassed ) jakie badania trzeba zrobic, żeby mieć jakieś pojęcie o przyczynach niemożności zajścia. na pewno jak podczytasz od początku, to dojdziesz do tej listy Smile

sama tarczyca i progesteron nie wystarczą Wink do tego jeszcze trzeba te badania robić w odpowiednich dniach cyklu Wink Wink Wink
w razie czego sama widzisz - my służymy pomocą Smile a mi będzie raźniej jak ktoś do mnie w temacie dołączy, bo zostałam sama Laughing

Dodano po 1 minutach:

nadzieja83 co się stało kochana??? jak to się kończy? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kornik nie zostałas sama... ja wracam tu znów Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ja nie Ciebie miałam na myśli! Sad Ty miałaś służyć mi pomocą i radą jako doświadczona mama Sad Sad: Sad
ale co się stało?! może wcale nie wracasz?!
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana tak mi przykro , nie poddawaj się ....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kornik to jest dla mnie bardzo trudne... jak bede gotowa to opisze co sie stalo ok? może napisze Ci na priv...

Anetka widocznie to nie był mój czas... Sad

Tymczasem to nie jest forum pocieszenia po stracie tylko staraczek... i niech takim pozostanie ...

dobrej nocy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Sro Lis 10, 2010 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnej i Tobie :***
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadzieja, kochana, jestem z Tobą całym sercem. Doczekasz się na pewno jeszcze niejednej dzidzi, zobaczysz, bedziesz miała niedługo hałaśliwą gromadkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was Dziewczyny,

Mniej więcej rok temu przez jakiś czas dość aktywnie uczestniczyłam w rozmowach na tym forum, potem, ponieważ wciąż i wciąż nie udawało mi się zafasolkować, stwierdziłam, że muszę odpocząć od mówienia o tym.

Dziś wracam, ale niestety nadal dzidzi nie ma ;(((
Od trzech miesięcy leczę sie w klinice niepłodności. Zrobili mi wszystkie możliwe badania. Mam niedoczynność tarczycy, Haschimoto, policyztyczne jajniki, a nasionka męża są słabe ;( - choć Pani Doktor mówi, że często mężczyźni, którzy się do niej zgłaszaja mają jeszcze słabsze parametry.

Tak czy inaczej skierowała nas prawie od razu na inseminację, powiedziała, że szanse na zupełnie naturalne poczęcie są bardzo bardzo malutkie ;(

Teraz jeszcze czekamy aż mąż wyleczy jakieś zapalenie, za miesiąc kolejne badanie nasienia, potem ja dostanę hormony na owulację i będziemy próbować.

Ale jedna rzecz mnie zastanawia. Nie miałam badanej drożności jajowodów... Jak myślicie, może to bez sensu robić inseminację, skoro nie wiemy, czy są drożne???
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadzieja nie smuc sie! zycie jest cholernie niesprawiedliwe,ale i Wam los to wynagrodzi. nie trac nadziei wkoncu masz ja w niku! Smile wszystkie ciezarowki i starajace sie no i ja jestesmy z Toba! Smile :****
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotka no byłoby wskazane zrobić drożność . jak najbardziej
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group